Manifesto

Yayın hayatına 01.05.2015’de başlayan  Milyoner Zihin;
Network Marketing sektörüyle ilgili haber ve gelişmeleri güncel olarak takip eden ve hedef kitle olarak hatrı sayılır derecede takipcisi bulunan samimi bir eleştiri, inceleme, araştırma ve güncel haber portalıdır.

Sitemiz güncel ve samimi içeriği sayesinde Network Marketing sektörü konusunda güçlü bir prestije ulaşmıştır. Yakın gelecekte bu sektörlerle ilgili Türkiye’de 1 numaralı bilgi portalı olma hedefimiz ve planlarımız var.

Türkiye’de girişimcilik hızla ilerliyor ve içinde bulunduğumuz yüzyılda girişimciliğin en hızlı şekilde boy göstereceği; Network Marketing sektörü konusunda bilgi ve haberleri güncel makaleler, fikir alış verişleri şeklinde sizlerle paylaşacağız.

MilyonerZihin olarak bizler sizlerin güvenini kazanmaktan mutluluk, onur ve gurur duyarız. Sitemizde geçirdiğiniz değerli vaktinizi boşa geçirmemeniz için elimizden gelen araştırmanın çok daha fazlasını yapıyor olacağız.

Bilgi paylaştıkça coğalır ve bizlere vereceğiniz destek bizi çok mutlu eder.

MilyonerZihin ekibi olarak herzaman eleştiriye açık olacağımızı belirtmek ister ve siz değerli ziyaretçilerimizin fikirlerini önemsediğimizi belirtmek isteriz.

Destek, öneri veya şikayet için iletişim mail adresimizden bizlere mutlaka yazın.

MilyonerZihin Yönetimi