ViaVeta İnceleme ve Kazanç Planı

Hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere ''Yaşam Yolu'' sloganı ile ülkemizde faliyetlerini hız kesmeden sürdüren ve gün geçtikce büyümeye devam eden ViaVeta network'ün şirket, ürün ve kazanç planı detaylarından bahsedeceğiz.


ViaVeta, Sağlık, Kozmetik, Teknoloji ve Ağ pazarlama alanlarında lider markalardan birisi olup yüz bini aşkın müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Asya, Afrika pazarında olmak üzere ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlayan global bir şirkettir. Viaveta, başarı ve yeteneği ödüllendirir, bu  nedenle güçlü distribütör ve yeteneklerin buluştuğu, birleştiği  ve tek amaç uğruna mücadele ettikleri bir ailedir. Eğitime, gelişime önem veren Viaveta her yıl periyodik kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik ve girişimcilik alanlarında Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde birçok etkinlik düzenlemektedir. 

Viaveta, Sağlık, Kozmetik ve Teknoloji alanlarında faaliyet yürütmektedir. 

Sağlık: Sağlıklı yaşam, ideal beden,yaşlanmayı geciktirme (anti aging) , gibi bir çok farklı ürün ile müşterilerinin daha sağlıklı yaşamalarına katkı sağlıyor. 

Kozmetik: Alımlı, cazibeli ve güzel görünmek herkesin arzusu,iyi görünmek herkesin hakkı sloganıyla müşterilerinin kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor. Müşteri memnuniyeti için şirketimizin tüm fonksiyonlarını kullanmaktadır.  

Teknoloji: Kullanıcı dostu, kolay tasarlanabilir web tasarım, donanım ve masa üstü çözümleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çözüm sağlıyor.

Şirketin Vizyonu: Türkiye’de ve dünyada hayat boyu sağlıklı yaşam vizyonumuzla, refah ve mutluluğu sağlayıp, değişim ve inovasyonu, paydamıza alıp dünya markası olmaktır. Bunun için, uluslararası uzmanlığını ve bilgi birikimini, çalışanlarına, distribütörlerine ve paydaşlarına aktarıyor. Global Pazarda organik büyümeyi, sürdürülebilir faydayı hedeflemekte. Tüketiciye fayda sağlayarak, insanlığa artı değer katmayı hedefliyor. Çalışanlarının ve distribütörlerin yetkinliklerine önem vermek en temel değerlerimizdendir diyerek bu konuda etkileyici bir felsefeyle hareket ediyor.

Şirketin Misyonu: Viaveta, yenilikçi çözümleriyle, Türkiye ve dünya’da  sağlık, kozmetik ve teknoloji sektöründe pazara güven vermeyi, değer katmayı birincil hedef edinmiş bir şirkettir. Bunun için, milyonlarca insanın hayallerine mentörlük eden lider bir şirket diyebiliriz. Müşteri odaklı olması ve müşterileri için yenilikler geliştirmesi önceliğidir. Deneyimini, Türkiye ekonomisinin ve milletinin gelişimine fayda sağlamak için karşılıksız paylaşan ViaVeta, güvenilir ve yenilikçi bir çözüm ortağıdır.

Kollajen Nedir? 

Kollajen; Medikal dünyanın en yeni buluşlarından birisidir. Vücuttaki birçok doku üzerinde etkili olan Kollajen vücudumuzun en önemli yapısal proteinlerinden birisidir. Yapısaldan anlamamız gereken, yaşamsal bir etkiye sahip olmasıdır. Cildimizin dayanıklılığını, yaşam süresini ve pürüzsüzlüğünü sağlar. Kollajen en çok cildimiz (deri), iskelet kas sistemi,eklem ve kıkırdak, diş, saç, tırnak, diş ve diş eti, bağ ve tendonlarda bulunur. Kollajen, colla; Yunanca «glu» yani «yapıştırıcı» demektir. Bu kökten türemesinin sebebi ise hücrelerin bir arada kalmasını sağlayan bir proteindir. Kollajen derinin %75’ini, vücudumuzun ise yaklaşık olarak %35’ini oluşturur. ABD’de 122 milyon dolarlık pazar payı olan Kollajen, eczanelerde en çok talep edilen üçüncü ürün olarak öne çıkmaktadır. Kollajen ile ilgili sıkıntı ise sağlıklı bir insanda 25-40 yaş aralığında vücudun üretmiş olduğu kollajen miktarı her yıl %3-%5 oranında azalmaktadır. 40 yaş sonrasında ise kollajen proteinini vücut üretmez ve yaşlanmaya bağlı deformasyonlar ve eksiklikler meydana gelir. İşte ViaVeta’da bu noktada devreye giriyor ve insanlara çözüm sağlıyor. Ürünlerinin büyük çoğunluğunu Kollajen içerikli olarak üretiyor ve bu ürünleri günlük hayatta insanların zaten kullanmakta olduğu ürünlerden seçiyor.

ÜRÜNLER

ViaVeta şirketinin bağımsız bir Distribitörü olmak için tek seferde ve bir defa olmak üzere; 120 - 200 - 400 Puan olmak üzere şirketten ürün alış verişi yapılması yeterli olacaktır. Bu puan değerlerinin de karşılığı olarak fiyatlar ise ortalama 900TL, 1.500TL ve 3.000TL şeklinde değişmektedir.

ViaVeta’yı farklı yapan kısımlardan birisi sabit bir distribütör paketinin olmamasıdır. Yani distribitör olmak isteyen her bir kişi kendi paketini kendisi oluşturmaktadır.

TAVSİYE KAZANÇ PLANI

ViaVeta temsilcilerine 4 farklı kazanç sunmaktadır. Bunlar;

Direkt Satış Bonusu

Hızlı Başlangıç Bonusu

Ekip Cirosu

Dünya Cirosu

ViaVeta kazanç planı için en sonda söyleyenen şartları en başta söyleyerek farkını ortaya koyalım;

✓Hiçbir kazanç birbirini kesmez. 
✓Puan silme yok. ✓Kariyer kesme yok. 
✓Aylık tekrar şartı yok. 
✓Zaman veya süre sınırı yok. 
✓Denklik şartı yok. 
✓Maksimum ödeme (Maks. Out) şartı yok. 
✓Ödenmeyen puan yok.

Açıkçası görüp görebileceğiniz en etkili kazanç sistemine hazır olun! Her bir kazancı detaylı incelediğinizde kesinlikle yeryüzündeki bütün sistemlerin eksik ya da bir şekilde handikap oluşturan noktalarının tek tek düşünülerek yok edildiğini anlamanız için aşağıda anlattım.

1) DİREKT SATIŞ KAZANCI

ViaVeta ticaretinizde yaptığınız bireysel müşteri satışlarından elde etmiş olduğunuz kazançtır. Yeryüzündeki bütün şirketler için her ürünün müşteri ve distirbütör olmak üzere iki ayrı fiyatı vardır. Perakende kazancı için her Distribütör indirimli aldığı ürünün üzerine kazanç miktarını ekleyerek satar. Aynı sistem ViaVeta için de geçerlidir fakat farkı oluşturan kısım ViaVeta ticaretinizde ürün alış-satış fiyat farkından bağımsız olarak, ürünün puan değerinden %30 ayrıca bir prim elde edersiniz. 

Örneğin Glocomannan ürünü için perakande alış-satış farkından 50TL kazandınız ve ürünün değeri 18 Puan. Yukarıda elde ettiğiniz kazanç haricinde 18 Puan’ın %30’u = 5.4 Puan kazanırsınız. ViaVeta farkı burada ortaya çıkıyor. 1 Puan = 1$ 

Yani, 50TL perakende kazanç elde etmiş olduğunuz 18 Puan’lık bir ürün üzerinden 5.4$ daha kazanç elde etmiş oldunuz. Klasik, bütün Doğrudan Satış firmaları size %30 veya %40 perakende indirimi yapar ve kazanç olarak bunu verir. ViaVeta zaten bunu yapıyor ve bir de üzerine %30’luk Dolar üzerinden kazanç sağlamanızı sağlıyor. Bu da demek oluyor ki, ürünü geliş fiyatından dahi satsanız, yine kazanç elde etmiş oluyorsunuz.

2) HIZLI BAŞLANGIÇ KAZANCI

Bu kazanç yeni başlayan bir distribütör için gerçekten iyi düşünülmüş çünkü sadece yeni başlayan distirbütörleri düşünerek hazırlandığı çok belli.


ViaVeta 9 seviyeden kazanç sağlar. Bu süreç içerisinde ödenmeyen ciro, zayıf ya da güçlü grup ve denklik şartı gibi zorluklar yeni başlayan kişilerin karşısına çıkartılmaz. Her kazanç için ViaVeta yeryüzünde yer alan bütün şirketlerin handikaplarını ortadan kaldırdı demiştim. İşte burada da bir tanesi; 9 seviyeden değil, AKTİF 9 SEVİYEDEN %4 kazanç!
Ekibinizde pasif olan kişiler 9 seviyenizde sayılmaz. Aktif olan işini yapan kişilerden 9 seviyenizden yapılan satıştan PUAN üzerinden %4 kazanç elde edersiniz. 
Tabii ki yine 1 Puan = 1$ olarak hesap yapıyoruz. Bu kazanç yeni başlayan her Beginner için çok ciddi bir etkiye sahip. Denklik şartı olmadan, 9 seviye içerisinde yapılan bütün satış puanının %4’ü direkt olarak size gelir. İster Distrübütör olsun ister sadece ürün satışı fark etmez. 1 Puan satıştan 0.04$ kazanırsınız. 1Milyon Puan satış olsun, 40.000$ kazanırsınız. 

3) EKİP CİRO KAZANCI

ViaVeta 9 seviye sonrasını da çok mantıklı şekilde düşünmüş. Aylık sürekli değişen ya da kariyer kesme dediğimiz alt grubunuz sizden üst kariyere geldiğinde komisyon kesilme durumları olmadan; 9.000 / 9.000 Puan dengesini sağladığınız zaman size tüm ekip cironuzdan %2 kazanç daha verir. Bu şart için zaman, tekrar, puan silme vb. gibi şartlar yok. Ne zaman yaparsanız, sonraki aydan itibaren almaya başlarsınız. Bu noktada ViaVeta farkı devam ediyor ve sabit iki grup üzerinden değil örneğin 3, 4 ya da 5 grubunuz var ise onları da toplayıp zayıf tarafa sistem otomatik ekler ve sizin bir an önce 9.000 / 9.000 puan olmanıza yardım eder. Üstelik bu olduğu anda sadece iki grup değil, mevcut bütün satış gruplarınızdan %2 alırısınız.

DÜNYA CİROSU KAZANCIViaVeta’yı bir Network Marketing Lideri olarak seçeceğiniz kısım işte burası! Şirket en üst 4 kariyerinde bulunan herkese ayrı ayrı Dünya Cirosu’nun %1’ini dağıtıyor. Yani toplamda tüm Dünya’da dönen cironun her ay %1x(4) = %4’ü en üst kariyerde olan insanlara dağıtılır. 

Bir defaya mahsus olmak üzere de şirket en üst kariyere ulaştığınızda sizlere 500.000$ ikramiye veriyor. 

Bu noktada merak ettim ve bu kazanç için gereken şartları araştırdığımda şok oldum! Çünkü diğer şirketlerde bu şekilde çılgın bonuslar için şartlar genellikle Ankara’dan İzmir’e yüzerek giderseniz, bu bonus sizin olur şekilde şartlardır. Sorun şu ki Ankara-İzmir arası deniz yok yani imkansızdır. ViaVeta ise tabii ki bu kısmı da düşünüp kendi farkını ortaya koymuş durumda. Sıkı bir çalışma ile ortalama 4-6 yıl arasında sıfırdan bu bonus çok rahat elde edilebilir bir şarta sahip.

Sonuç

ViaVeta gerçekten etkileyici ve basit. Şirketi etkili bir biçimde inceleyin ve bu link üzerinden size en doğru bilgi akışını verebilecek kişi ile iletişime geçin. Kendisini kanıtlamış ürünleri ve kazanç planı ile, eğitime ve gelişime veridiği önem, ortaya koyduğu vizyonun bir parçası olarak yaşamınıza değer katın.

Başlangıç ve detaylı bilgi için

Türkiye Lideri; Egemen Özer

0532 741 2154Yorumlar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Bu blogdaki popüler yayınlar

One More International Ürün ve Kazanç Planı

Nwork Nedir ve Kazanç Planı Nasıldır?

Jeunesse Bilgi ve Kazanç Planı Rehberi

Enes Olgun Jeunesse'de Yükselmeye Devam Ediyor

Kripto Paraların Karanlık Yüzü

İnsan Ne İle Yaşar (Tolstoy Kitabından İbretlik Bir Hikaye)

Hindistanlı Ressam Hikayesi