Mining City Kazanç Planı - Bitcoin Vault Madenciliği


Hoşgeldiniz. Bu yazımda sizlere Mining City ve tüm detaylarından bahsedeceğim. 

Öncesinde yeni projemiz Bitalium Network tanıtım yazısını Buradan okuyabilir şimdiden lider kadromuzda yer alabilirsiniz.


Bitcoin Vault 

Bitcoin Vault tıpkı Bitcoin gibi 21 milyon adetle sınırlı ve piyasaya yeni çıkmış madencilik üretimi yeni başlamış bir kripto paradır. 

Piyasaya çıkış değeri sadece 7 dolar olan Bitcoin Vault'un güncel değeri 120 dolardır. 

Bu değerin arz ve talebe göre sürekli değişkenlik gösterebileceğini lütfen unutmayın. Anlık değer takibini buradan yapabilirsiniz; 

Bitcoin Vault üretim fırsatını size kısaca şöyle açıklamak istiyorum;

Bitcoin'i 2015 yıllarında değeri 100 ile 500 dolar aralığındayken ürettiğinizi ve biriktirdiğinizi düşünün.Mining City Şirket Detayları

Mining City 2018 Haziran ayında Kıbrıs'ta Polonyalı bir girişimci tarafından kurulmuştur.
Mining City'nin Bitcoin üretim tesisleri dünyada elektriğin en ucuz olduğu 4. ülke olan Kazakistan'da dır.

Mining City; Kurmuş olduğu Bulut Madencilik sistemiyle bizlere teknik bilgimiz olmasa bile Bitcoin ve Bitcoin Vault üretim olanağı sunmaktadır. 

Bizler bireysel olarak Bitcoin ve Bitcoin Vault üretmek istediğimizde önümüze çıkacak olan tüm madencilik sorunlarını özel konteyner tesislerinde özel teknolojileri ve karlı anlaşmalarıyla Mining City şirketi çoktan çözmüş durumda. 

Mining City'de Bitcoin ve Bitcoin Vault madenciliğinden anlamasak bile bize sundukları yatırım seçenekleriyle kolayca üretimin bir parçası olabiliyoruz. Aynı zamanda bu işi tavsiye ettiğimizde oluşacak alt ekiplerimizden extra para kazanabiliyoruz.Peki sürüyle madencilik şirketi varken Mining City'i diğerlerinden farklı kılan ney?

Mine Best Ortaklığı


Madencilik endüstrisinde hızla büyüyen Mine Best firması Bitcoin üretiminin yanı sıra 2015 yılından beridir madencilik ekip cihazlarını barındıran özel konteyner'lar inşa etmektedir. Bununla beraber madenciliğin en büyük sorunu olan ısı problemini geliştirmiş oldukları özel konteynerlar ve içindeki özel soğutma sistemleriyle büyük oranda çözmüşlerdir. Mine Best şirketinin odaklandığı konu özel yatırımcılar için mining cihazlarının en verimli şekilde çalışma ortamının ve tesislerinin sağlanmasıdır.

Mining City, Mine Best'in özel konteynerlarında üretim yaptığı için diğer madencilik şirketlerinden 1 adım öndedir. 

https://minebest.com/ tüm detayları kendi web sitelerinde bulabilir ve araştırma yapabilirsiniz.
Kazakistan'da Ucuz Elektrik

Mining City üretim için gerekli olan elektriği Kazakistan'da devlet güvencesinde belgeli, onaylı, ıslak imzalı olarak 50 megawat'a kadar 5 yıl boyunca sabit fiyatla almayı başarmıştır. Bu konuyu biraz daha açalım. Şuan dünyanın en ucuz elektriği Çin'de dir ve Kazakistan'la yapılan bu özel elektrik anlaşmasıyla beraber Çin'in elektriğinden bile %80 daha uygun fiyata bu problem 5 yıl boyunca çözülmüştür.İşte Mining City'de Mine Best'in madencilik çözümlerine ek olarak elektriğin daha uyguna gelmesi ve Kazakistan'ın kış aylarında -20 lere varan soğuk havasıyla beraber üretim için en uygun koşullar sağlanmıştır.

Mining City ayrıca BTC.com lisansınıda almıştır. Bu lisansı alabilmek için 20.000 üzerinde üretim cihazının aktif olarak çalışması gerekmektedir.

Bu yılın sonunda ise Mining City yaklaşık olarak %1'lik bir hash power üretim gücüyle Blockchain.info'da pools bölümünde yerini alacaktır.

Mining City'de yatırım yaptığımızda 1100 gün geçerli sabit bir üretim hız'ı satın almış oluyoruz.

Mining City şirketi yatırımcılarına hiçbir şekilde aylık profit garantisi vermemektedir. Üretim garantisi vermektedir. Günlük yatan Bitcoin veya Bitcoin Vault adedi o anki fiyata göre hesaplanmalıdır.

*Mine Best Ortaklığı
*Cihazların Yenilenme Anlaşması
*Kazakistan'da 5 Sene Garantili Ucuz Elektrik
*Kazakistan Lokasyonu Soğutma Artıları
*BTC.com Lisansı
*Tecrübeli Ekip


Yatırım Seçenekleri

300$ - 600$ - 1200$ - 2400$ - 4200$ - 12.600$ yatırım seçenekleriyle Mining City şirketinin Bitcoin ve Bitcoin Vault üretimine dahil olabilirsiniz.Not: Bitcoin yerine Bitcoin Vault ile aktif edilen paketler 1100 güne ek olarak +100 gün madencilik üretimi yapmaktadır.

Yatırım paketlerinin kazancı günlük olarak hesaba hangi üretimi seçtiyseniz Bitcoin veya Bitcoin Vault olarak yatmaktadır. Bu yatan coinleri anında borsa hesabınıza çekip bozdurarak nakite çevirebilirsiniz.

Paketlerin günlük getirisi anlık üretim zorluğuna ve Bitcoin Vault'un piyasa değerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Bu kazançlar sabit garanti kazançlar değildir! Madencilikte garanti diye birşey yoktur. Dünyanın 1 numaralı kripto parası Bitcoin'de bile fiyat düştüğünde tüm madenciler zarar etmektedir. Fiyat geri yükseldiğinde kazançlarda yükselmektedir. Lütfen bu piyasaların iniş ve çıkışlarla hareket eden yeri geldiğinde çok karlı yeri geldiğinde zarar edebileceğiniz volatil piyasalar olduğunu bilerek yatırım yapınız.

Mining City'de bireysel yatırımın yanında projeyi tavsiye ederek madenciliğe dahil ettiğiniz iş ortaklarınızdan ve onların kendi ekiplerinden de para kazanabilirsiniz. 

Tavsiye Kazanç Planı

Mining City'de ekiplerimiz A ve B takımı olarak ikiye ayrılır.

Yatırım yapan ilk 5 kişi A takımımız olur.

6. ve sonrası herkes B takımımızdır.

A takımını tamamlayıp B takımına geçebilmeniz için 5 kişi minimum 600$ paket ile dahil olmalıdır. 300$ paket burada pasif rol oynamaktadır.

REFERANS KAZANCI


Projeye direk dahil ettiğiniz ilk 5 kişiden yani A takımımızdan anında %5 kazanç.

Projeye direk dahil ettiğiniz 6. kişi ve sonrası herkesten yani B takımımızdan anında %10 kazanç.

Önemli Not;
Referans kazançlarımızda giriş yaptığımız paket önemlidir. Aldığımız kişinin paketi kendi giriş yaptığımız paketten büyükse bunun kazancı biz paketimizi yükseltene kadar sistemde beklemede kalır. 

Örnek; Paketimiz $300'lık en küçük paket olsun. 
Ekibimize 2400 dolarlık yatırımla ilk üyemizi ekledik diyelim.

Buradan normalde 2400'ün %5'ini almamız gerekirken kendi paketimiz ufak olduğundan 300 doların %5'ini alırız. Yani paketimiz kadar yüzde alırız. Biz paketimizi 2400'e yükselttiğimizde kazancın tamamı yatar.

Paketi ufak olanlar hiç üzülmesin. Bu işin asıl kazancı ikili eşleşmeden geliyor. Sağlı sollu kurulan organizasyonla çok ciddi kazançlar elde edip rahatca paketinizi yükseltebilirsiniz.

Önemli Not;
A takımını tamamlayıp B takımına geçebilmek için 5 kişi minimum 600$ paket ile dahil olmalıdır. 300$ paket burada pasif rol oynamaktadır.

Bu sebeple bu işi ciddi şekilde organizasyon kurarak yapmayı düşünenlere tavsiyem tabiki bütçeniz yeterliyse ilk 5 kaydı kendi adınıza 600 dolarlık açıp A takımınızı kendiniz kapatmanızdır. Daha sonra ekibe aldığınız herkes zaten otomatik B takımınız olacak ve referanstan size daha fazla kazandıracaktır. Tabi bu şart değil. Başlangıçta hızlı kazanç için sadece bir seçenek. Kariyeler için ilerleyen süreçte A takımına da ihtiyacınız olacak.

REFERANS'ın REFERANSI KAZANCI


Hatırlayın aktif olan ilk 5 üyeniz A takımınızdı. 

Sonra aktif olan 6. ve sonrası herkes B takımınız.

Bu kazanç planında;

B takımınızdaki herkesin getirmiş olduğu kendi A takımlarının hepsinden %5 kazanç.

İKİLİ EŞLEŞME KAZANCI (BİNARY)

Samimi olarak söylemem gerekirse şirketimizin referans kazancı biraz sınırlı ve bazı kriterlerin tamamlanmasına göre belirlenmiş ama içiniz rahat olsun çünkü çığ gibi büyüyen asıl kazancımız buradan yani ikili eşleşmeden gelmektedir. 

İkili eşleşme kazancı network marketing sektöründe onbinlerce milyoner çıkarmış ve çıkarmaya devam etmektedir.

Sağ ve sol ekibimize bizim girdiğimiz veya ekibimizin kendi girmiş olduğu veya üst sponsorlarımızdan gelen kişilerin hepsi paketine göre ciro olarak sağlı sollu birikir.Sağ ve sol hattımızda her 3000$ - 3000$ ciro eşleşmesinden 200$ kazanç sağlarız.

Örnek; 
İlk üyemiz Ali'yi sağ kolumuza 2400 dolarlık paketle aldık.
İkinci üyemizde Mehmet'i sol kolumuza 2400 dolarlık paketle aldık.

Buraya kadar olan kısımdan Binary kazanç henüz gelmiyor ancak sağ ve sol kolumuzda;
2400-2400 ciro dengesi oluşuyor. Ne demiştik? 3000-3000 ciro dengesi olursa 200 dolar kazanç elde ederiz.

Sağ üyemiz Ali başka bir arkadaşı 600 dolarlık paketle ekibine eklesin. 

Sol üyemiz Mehmet başka bir arkadaşı 600 dolarlık paketle ekibine eklesin.

Bu durumda bizim sağ ve sol ciromuz 3000-3000 olur ve bize 200$ anında kazanç yatar.

Ali ve Mehmet'in bunu yapması şart değil. Bizim direk sağlı sollu eklediğimiz herbir kişi kollarımızda ciroya dönüşür ve bu kazancı bize sağlar. 

Üst hattımızdaki liderlerin kendi referanslarıyla pasladığı kişilerde kollarımızda ciro olarak birikir.

Bu anlattığım işin en küçük haliydi.

Vizyonu büyüterek şimdi şunu hayal edelim.

Sağımızda 50 kişi solumuzda 50 kişi. Bunların yarısı bu işi bizim gibi aktif tavsiyesini yapan kişiler olsun. Herbir 3000-3000 cirodan 200 dolar kazanç desek 100 kişilik ufak bir organizasyonda bile haftada en az 1000 dolar eşleşme kazancımız olur. Bunun çığ gibi büyüyen bir yapısı olduğunu düşünürsek sağlı sollu 100 kişi 1 ay sonra en az 200 kişi olur ve kazanç katlanarak artar.

Binary plan bizi bu işte milyonerliğe kadar taşıyabilecek bir güce sahiptir. Sağ ve sol kolumuza aldığımız ortaklarımızla beraber bu işi ciddi bir şekilde yaparak binlerce kişilik organizasyon kurabilir ve sadece bu plandan çok ciddi kazançlar elde edebiliriz. Ayrıca üst hattımızdaki sponsorumuzun sağ veya sol kolumuza gönderdiği tüm kayıtlar bize ciro olarak eklenmektedir.

BİNARY MATCHİNGDirek referanslarımız 3000$-3000$ eşleşme dengesini oluşturup 200$ kazanç elde ederse bize buradan herbir eşleşmeden 10 dolar kazanç gelir.

Daha fazla bilgi ve başlangıç için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın yüz yüze veya telefonda görüşelim.

Ön kayıt için aşağıdaki linkle ücretsiz kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz Ön Kayıt Linki;


Furkan Akgün (İSTANBUL)
0544 527 5161

Hamza İşcen (ANTALYA)
0543 591 1974

Ayrıca Türkiye'de oluşumunu yeni başlattığımız Bitalium Network projesinde en üstlerde yerinizi alabilirsiniz. Detay için aşağıdaki linke tıklayın :)


Uyarı! Bitcoin vb. Dijital varlıkların alım-satımı önemli derecede risk içermektedir ve herkes için uygun değildir. Alıp satacağınız bu varlıkların size uygunluğunu dikkatlice gözden geçirip karar vermek sizin sorumluluğunuzdur. Önemle duyururuz ki, kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla bir miktar ile yatırım yapmamalısınız. Dijital piyasalardaki risk faktörleri regülasyon eksikliği, güvenilirlik, market belirsizliği ve fiyatlardaki ani değişkenlik durumlarını içermekle birlikte bunlarla sınırlı değildir ve öngörülebilen veya öngörülemeyen nedenlerden dolayı, sahibi bulunduğunuz dijital varlıkların değeri önemli ölçüde azalabilir, yada bu dijital ürünler tamamen değersiz hale gelebilir.Yorumlar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Bu blogdaki popüler yayınlar

One More International Ürün ve Kazanç Planı

Jeunesse Bilgi ve Kazanç Planı Rehberi

Nwork Nedir ve Kazanç Planı Nasıldır?

Bitalium Nedir - Kazanç Planı Detayları

Enes Olgun Jeunesse'de Yükselmeye Devam Ediyor

İnsan Ne İle Yaşar (Tolstoy Kitabından İbretlik Bir Hikaye)