Abone Ol

One World Network (OWN) İnceleme


Hoşgeldiniz bu yazımızda sizler için Türkiye ve Dünya geneli eşzamanlı olarak start verecek ve şuan önkayıtları yapılmakta olan yeni bir ürün firması own network'ün incelemesini yapacağız şimdiden herkese keyifli okumalar dileriz..

Şirket Hakkında
Şirket bu hafta açılıyor bu sebeple ulaşabildiğim şirketsel bilgiler şimdilik kısıtlı.
Own şirtek CEO'su; Eric Caprarese. Merkezi ABD.

Ürün Detay ve Paket Fiyatları
Own şirketi PerSü ve SubDü isimli 2 adet ürünle karşımıza çıkıyor. Şirketin başka herhangi bir ürünü yok. İddalı oldukları konu ise bu ürünlerin biyolojik vücut düzenine uyumlu bir şekilde düzenli kullanımda ilk 24 saatte kilo kaybı sağlamaya yardımcı olmasıymış. Ürünleri inceleyelim;

İlk ürün gündüz kullanıma özel;
PerSü - Tek Paket Fiyatı $55 (40CV PUAN)
Vücut ve beynimizin GÜNDÜZ ihtiyaçlarını sağlıyor. Enerji, odaklanma ve motivasyonu destekliyor. Bununla birlikte sanal iştah sorununu ortadan kaldırıyor. Gün boyu metabolizmanız kilo vermek için çalışıyor.

PerSü Özellikler;
Gündüz Kilo Verme
Enerji Takviyesi
Odaklanma Desteği
Yeme İsteğini Azaltma

İkinci ürün ise gece kullanımına özel;
SubDü - Tek Paket Fiyatı $55 (40CV PUAN)
Vücut, beyin ve bağırsakların GECE ihtiyaçlarını karşılıyor. Kortizol düzeyini düşürüyor. Sakinlik ve kaliteli uykuya yardım ediyor. Vücudun hafifçe detoks yapmasını sağlıyor. Bağırsakları destekliyor. Bu arada metobolizmanız siz uyurken gece boyunca kilo vermek için çalışıyor.
SubDü Özellikler;
Gece Kilo Verme
Kaliteli Uyku
Stres Azaltma
Bağırsak Desteği

%100 doğal kaynaklardan (Yerba mate, guarana, organik ganoderma, panax ginseng) biyolojik vücut saatine uyumlu formüle edilen ürünler, doğal işleyişi destekler ve bozulan biyolojik dengeyi onarmak için çalışır. Ürünlerin her bir kapsülü; sinerjik özel formülasyonu yanında, maksimum biyolojik yararlanım özelliği nedeniyle beklenenden fazla yarar sağlıyor. 
Marketing Kazanç Planı 
OWN; başarılı bir şekilde işinizi yürütebilmeniz için size 5 farklı kazanç sunmaktadır.

1) PERAKENDE BONUSU
Her perakende satışında cv'nin %50'sini alıyorsunuz.

2) HIZLI BAŞLANGIÇ (REFERANS) BONUSU


Direk sponsorluğunuzdaki müşterilerinizin ilk siparişlerinde cv'nin %30'unu, 2. ve 3. seviyenizdeki müşterilerinizin ilk siparişinde cv'nin % 10'unu alıyorsunuz.

3) İKİLİ TAKIM KAZANCI

Her hafta zayıf takımınızın hacmiyle giriş paketiniz ve kariyerinize bağlı olarak %10 ve %20'ye kadar ikili takım kazancı alabilirsiniz. 

Haftalık ödeme sınırı 20.000$

4) MATCHİNG KAZANCI
Kişisel sponsorluğunuzdaki müşterilerinizin kazandığı tüm ikili takım ödemelerinden %25 matching bonus kazanabilir ve her hafta kariyerinize bağlı olarak 4. seviyenize kadar bu bonusu kazanabilirsiniz.

5) OWN YAŞAM BONUSU
Her ay kariyerinize bağlı olarak $250 ile 1.500$'a kadar yaşam bonusu kazanabilirsiniz.

Marketingle ilgili tüm detayları birebir sponsorunuzdan almak daha anlaşılır olacaktır.


Kazanılan komisyonlarınızın tümü, own sanal ofisinize hemen yansıtılır ve haftalık olarak own cüzdan hesabınıza ödenir. Kazanılan aylık own yaşam bonusları her ayın 15'inde ödenir.

Aynı gün etki eden ürünler. Metabolizmanın gündüz ve gece ihtiyaçlarının 2 ürünle karşılandığı basit ürün felsefesi ve dünyada ilk 24 saatte kilo kaybı sistemi.Ürünü ve kazanç planı şahsen hoşuma giden own network'ü Türkiye'ye getiren kişi sevdiğim bi abim Turgay Namdar'dır. Ürün ve kazanç planını basit bir şekilde anlatmaya çalıştım tabiki işin özellikle marketing tarafında daha fazla teknik detayı var. Ürün networkunu seven ve yeni bir arayışta olanlar için bence kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat olabilir.

OwnStar Türkiye Ekibi İş ağacına şimdiden yerleşmek isteyenler için kayıt linki;
Kayıt İçin Tıkla

Türkiye sorumlusu Turgay NAMDAR iletişim;

Mobil; +90 543 611 8228

Facebook Profil
https://www.facebook.com/turgaynamdar1

Share:

0 yorum: