Enes Olgun Jeunesse'de Yükselmeye Devam Ediyor


Ülkemizde gün geçtikçe daha popüler hale gelmeye başlayan doğrudan satış sektörü hayalleri ve hedefleri büyük olan ve birşeyler yapmak için minimum sermayeyle harekete geçmek isteyen birçok insanın geçim kaynağı ve umudu olmuş durumda. Bu sektör bu pazar Türkiye'de emin olun çok daha fazla büyüyecek, saygınlık kazanacak ve gelişmeye devam edecektir.

Türkiye'de doğrudan satış veya network marketing denildiği zaman akla ilk gelen isim şüphesiz Enes Olgun'dur. Kendisi ülkemizde network marketing sektörünü insanların küçümsediği bir kalıptan çıkarıp saygın ve prestijli hale getiren en önemli isimlerden birisidir. Pekçoğumuz farklı şirketlerde olsak bile zaman zaman engellerle karşılaşıp motivasyon kaybı yaşadığımızda Enes Olgun'un Youtube kanalını açar harika eğitim ve videolarından yararlanır ve enerji depolarız.

Mega ile başladığı başarı yolculuğuna 1 sene önce Jeunesse Global ile devam etme kararı alan Enes Olgun bu sektörde başarıya doymuyor diyebiliriz. Binlerce kişilik organizasyonu geride bırakıp sıfırdan yeniden başlayarak yine binlerce kişilik organizasyon kurup Jeunesse Global şirketinde Emerald Director kariyerine gelen Enes Olgun'u tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Bu kariyerler sadece bireysel başarı değil aynı zamanda ekip çalışmasıyla network marketing sektöründe ülkemizde yeni liderlerin yeşerdiği anlamını taşımaktadır. Bugün Enes Olgun Emerald kariyerine ulaştığında alt organizasyonunda da birçok güçlü lider yetiştirip bu sektöre armağan ediyor diyebiliriz. Bu sebeple herhangi bir şirkette gelinen güçlü kariyerler hem Türkiye'de hemde dünya çapında bu sektöre ülkemizde prestij ve saygınlık kazandırmaktadır.

Enes Olgun'u tekrar tebrik ediyor ve tüm ekibiyle beraber nice yeni başarılar diliyoruz.

Yorumlar

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Bu blogdaki popüler yayınlar

One More International Ürün ve Kazanç Planı

Nwork Nedir ve Kazanç Planı Nasıldır?

Jeunesse Bilgi ve Kazanç Planı Rehberi

Kripto Paraların Karanlık Yüzü

İnsan Ne İle Yaşar (Tolstoy Kitabından İbretlik Bir Hikaye)

Hindistanlı Ressam Hikayesi