NOIA Network – Testnet NODE Kurulum

NOIA Network NODE Kurulumu Yaparak Haftalık Bedava 200 Adet NOIA Jeton Kazanabilirsiniz.

2
1740

Hoşgeldiniz değerli okuyucularım. Bu yazımda sizlere basit bir şekilde NOIA Network Testnet’e katılarak Node kurulumu yapıp çalıştırarak nasıl ücretsiz NOIA jeton kazanabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle bilmenizi isterim bu proje iyi yerlere gelecek. Boş bir airdrop değil. Mutlaka değerlendirmenizi istiyorum. Zamanında Rebellious coin airdrop için makale yazmıştım faydalananlar çok iyi kazanç elde etmişti. Her airdrop’u sitemde paylaşmam herkesin kazanacağı sağlam bir proje görürsem erinmem yazarım tanıdığım herkesin faydalanmasını isterim.

Bu NOIA Network tarafından yapılan Testnet katılımcıları için bir ödül programıdır. Bu ödül programı ile her hafta bilgisayarınızda 72 saat NOIA NODE programını çalıştırarak haftalık 200 NOIA Jeton kazanabilirsiniz. NODE kurulumu çok basit ve herhangi bir ücreti yok.

Yapmanız gerekenler çok basit. Adım adım anlatacağım.

 

NOIA Network Kısaca; İnternet Hızlandırma Ağıdır. Çok fazla detaya girmek istemiyorum bu proje kesinlikle büyük borsalarda yer alacak ve zamanı gelince NODE kurulumu ile bedavadan kazandığımız NOIA coin’ler çokca işimize yarayacaktır. Kadrosu, projesi ve yol haritası çok hoşuma gitti. Sizlerinde faydalanmasını istiyorum. Borsalara girdiğinde 1 dolar olsa 200 dolarınız olur. Kaç hafta ödül vereceklerini bilmiyorum 2 hafta oldu benim 400 NOIA kazandım. Devam ettiği sürece NODE çalıştıracağım.

Sırayla yapılması gerekenleri anlatıyorum;

1) NOIA Network’e aşağıda verdiğim linkten email ve şifre ile kayıt olalım. Kayıt sonunda mailden onay vermeyi unutmayalım.

https://dashboard.noia.network

2) Giriş yapıyoruz.

HESAP ONAYI (KYC)

Gelen ilk ekranda KYC bilgilerimizi doldurup hesabımızı onaylatmamız gerekiyor. (Hesap onayı hemen gerekmiyor. NODE kurulumu çalıştırıp sayacı başlatıp daha sonra’da kimlik onayı yapabilirsiniz) Ama tavsiyem bugünün işini yarına bırakmayın.

Hesap onayı için istenilen bilgiler basit arkadaşlar. ERC20 Ethereum adresini çok dikkatli girin borsa adresi olmamalı. Borsa adresi girerseniz coinler çöp olur. Myetherwalletten açılmış bir Ethereum adresi girmeniz gerekiyor. Myetherwallet Ethereum cüzdanı açmak isteyenler için;

Ardından ülke, adres giriyoruz ve belge yükleme kısmı geliyor.

İlk 2 bölüme kimliğinizin ön ve arka yüzünü net bir şekilde çekip yükleyin.

Üçüncü bölüme kimliğinizi elinizde tutarak kafanızla beraber kendinizi selfie çekip yükleyin.

Dördüncü son bölüme ise belirttiğiniz adres ve isimle uyumlu herhangi bir fatura. Banka ekstresi telefon faturası vb. olabilir. Su faturasını kabul etmemişlerdi. Daha sonra Turkcell PDF fatura yükledim kabul edildi.

Dosyaları yükledikten sonra tekrar ülkemizi seçip TC kimlik numaramızı yazıyoruz.

Occupation & Employment Select the origin of your funds

Buna ”Other” işaretleyin.

Please provide details explaining your employment and sources of income

Bunada ”Cryptocurrency Trader” Diyebilirsiniz.

Gönder’e basıyoruz ve onay bekliyoruz. Onay vermezlerse tekrar deneyin. Belgeler okunaklı olmalı. Takılırsanız yorum olarak yazın yardımcı olurum.

NODE KURULUMU

https://github.com/noia-network/noia-node-gui/releases 

Adresine giriyoruz ve aşağıdaki yüklemeleri yapıyoruz.

Windows ve Macbook için en üstten son sürümü indiriyoruz. Şuan en güncel sürüm v0.7.2

Dosyasını indirip bilgisayarımıza kuruyoruz.

Uygulamayı çalıştırıp Connect’e basıyoruz ve yeşil Connected olduğunda NODE çalışır hale geliyor.

Wallet bölümüne KYC doğrulamasında tanımladığımız Ethereum adresimizin aynısını giriyoruz.

Setting bölümünde Port kısmında 8048 ve 8058 yazması gerekiyor. En alttada belli bir miktarı seçip okeyleyin gitsin. İşlemler bukadar arkadaşlar. Port değişikliği olabilir bu adresten güncel makaleyi takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

https://medium.com/noia/instructions-to-join-the-testnet-7d46c14127f8

Haftalık 200 adet NOIA Token’a hak kazanmak için bilgisayarınızdaki NODE haftada en az 72 saat çalışmalı.

Zamanlayıcı her cuma saat 12:00’da sıfırlanıyor.

Connect’e bastığınızda port hatası verirse bilgisayarı yeniden başlatın düzeliyor.

Kazandığınız NOIA vb profil detaylarınızı buradan izleyebilirsiniz;

https://dashboard.noia.network/login

Kazanılan hediye NOIA jetonlar zamanı gelidiğinde NOIA yöneticileri tarafından belirttiğimiz Ethereum ERC20 adreslerimize yollanacak. Güncellemeleri bilgi geldikçe buradan paylaşacağım.

Umarım sizlerde değerlendirirsiniz ve beraber güzel kazançlar elde ederiz.

noia.network

 

 

2 YORUMLAR

    • Kendisi aktif oluyor zaten. Node son sürümünü yükleyin yeni port otomatik aktif hale gelecektir. Haftalık bakiyeniz yansıdıysa herşey doğru işliyor demektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here