Abone Ol

MyCrin Network - MyBot Hakkında Genel Bilgiler


Hoşgeldiniz. Bu yazımda sizlere uzun zamandır kripto para ile haşır neşir olduğum için şahsen benim çok hoşuma giden güzel bir ürünle ülkemizin yeni oluşum network marketing firması MyCrin ve firmanın yazılımsal ürünü MyBot hakkında genel bilgiler vereceğim. Şimdiden herkese keyifli okumalar ve ürünü kullanacak olanlara bol kazançlar dilerim.

MyCrin Şirketi HakkındaMyCrin, Aralık 2017'de KKTC'de $100.000 sermaye ve $1.000.000 yatırımla 4 ortak tarafından kurulmuş olup 15 yıllık Network Marketing ve Ticari deneyimi Teknoloji ile buluşturan bir şirkettir.

MyCrin'in Vizyonu; 15 yıllık deneyim ve Teknoloji ile dünyanın yeni finansal sistemi haline gelmeye başlayan günümüzün en dahice ve başarılı finansal-teknolojik buluşu; Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi projeleri içerisinde barındıran Kripto Para sektöründe ürünleriyle öncü ve kazandıran bir şirket olmaktır.

Ayrıca MyCrin şirketi gelişmekte olan bu sektörün potansiyel kazanç ve fırsatlarının farkındadır. Bu sebeple MyCrin şirketinin; kendisiyle beraber yola çıkan kişileri, kripto para ve network marketing sektöründe mutluluğa, kazanca ve bireysel özgürlüğe ulaştırma misyonu vardır. Peki bu nasıl olacak?

Kripto Para & Bitcoin

En basit haliyle kripto para ilk olarak 2009 yılında Bitcoin ile karşımıza çıkan ve daha sonra Litecoin, Ethereum ve Ripple gibi yüzlercesi ortaya çıkmış, Blockchain isimli bir bilgisayar yazılımı ile çalışan basit bir terimle kişiye göre değişken kullanım amacı olabilen ödeme-yatırım-transfer aracıdır diyebiliriz. Kripto paraların atası ve lideri şuanlık Bitcoin'dir. Ardından Ethereum ve Ripple gibi kripto paralar ve çok daha fazlası gelmektedir. Dünyadaki tüm kripto paraları ve anlık fiyatlarını ve tüm özelliklerini güncel olarak takip edebileceğiniz website için Tıklayın.

Bitcoin artık dünyaca kabul görmüş dünyanın 1 numaralı kripto para birimidir. Bitcoin, geçerlimi değilmi güvenilir değilmi patlarmı gibi muhabbetlere artık zaman ayırmak istemiyorum. Bitcoin'i günümüzde milyonlarca insan günde milyonlarca kez alıp satmakta. Korkmayın, dikkatli olduğunuz sürece asla elinizdeki Bitcoin'e bir zarar gelmez. Anında satabilir ve nakite dönüştürebilirsiniz.

Dünyadaki neredeyse tüm para birimleri ile o ülkede bulunan güvenilir Bitcoin borsalarında kolayca Bitcoin alıp satabilirsiniz. Elinizdeki Bitcoinleri bulunduğunuz ülkenin yerel para birimine kolayca çevirebilirsiniz. Türkiye'de Türk Lirası ile Bitcoin alıp-satabileceğiniz adresler koinim.com, paribu.com, btcturk.com, koineks.com'dur. Saydığım Türk borsalarının günlük işlem hacmi neredeyse 50 Milyon TL'dir. Dünyada ise binance.com, bittrex.com, okex.com, huobi.com, bithumb.com, bitfinex.com vb. birçok global takas sitesi vardır.

Dünya borsalarındaki işlem hacmi günde milyarlarca dolardır. Bu sebeple bu ölçekte büyümüş milyarlarca doların döndüğü bir sektör ve bu sektörün ham maddesi olan Bitcoin güvenilirmi gibi sorular artık geçmişte kaldı. Artık ayak uydurma ve öğrenme en önemliside öğrenmeyi isteme zamanıdır. Bu sektörü sadece izlersenir geleceğiniz için pekçok finansal fırsatı kaçırmış olacaksınız.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatı arz talebe göre değişkendir ve bu değişkenlik beraberinde fırsatlarıda getirmektedir. İşte burada MyBot bizlere fırsat sunmaktadır. Bitcoin adet fiyatı 2009 da $0.01'dı. 2017'nin son aylarında tek bir Bitcoin fiyatı $19.000'a kadar yükseldi. Şuan adet fiyatı $6500. Genel piyasa büyüklüğü şuan 260 milyar dolar ve günlük Bitcoin borsalarında dönen alım satım işlemleri milyarlarca dolar. Evet gördüğünüz gibi yepyeni ve hareketli bir piyasa ve bu hareket 7/24 hiç durmadan devam etmekte.

Evet işimiz Bitcoin ve diğer tüm kripto paraların alım satımı ve bunun yanında bu işe gönül veren kişilerle beraber kripto para konusunda bilgili bir organizasyon kurmak olacak. İşte MyCrin şirketi, network marketing tavsiye kazanç modeli, MyBot yazılımı ve sektörle ilgili bilgi sahibi lider, eğitimci kadrosuyla bu konuda işimizi kolaylaştıran bize yol gösteren bir şirket olacak.

Şimdi MyCrin şirketinin ürünü MyBot'u tanıyalım. MyBot bizlere kripto para piyasalarında nasıl bir artı sunuyor öğrenelim.

MyBot Nedir?


MyBot; entegre ettiğimiz kripto para borsalarını (Binance ve Bittrex) anlık olarak izleyen ve önceden verdiğimiz talimatlar doğrultusunda bizim için önceden belirlediğimiz fiyatlarda biz gece uyurken bile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinin alım-satımını otomatik olarak yapabilen bir emir yazılımıdır.

NOT: Kendi kendisine kafasına göre al sat yapmaz. Sadece bizim talimatlarımızı uygular.

MyBot Binance ve Bittrex borsasına API entegrasyonu ile bağlanarak çalışır. API kurulumundan sonra borsalara giriş yapmaya gerek kalmadan bilgisayarımıza indirdiğimiz MyBot programı ile tek tuşla borsaları ve emirlerimizi takip edebiliriz.

Bitcoin alım-satım ve bu borsaların kullanımıyla ilgili tüm bilgiler ve eğitimleri daha detaylıca bizlerden alacaksınız. Şimdi bu borsalarda MyBot ne işimize yarıyor basitçe onu anlatalım. MyBot'u bireysel olarak eğitim şeklinde a'dan z'ye öğreteceğiz. Bu sebeple yazının devamında borsalarda arar olduğumuz ilginç özellikleriyle MyBot'un bizlere alım-satım yaparken sağladığı imkanları sıralayıp kısaca açıklayacağım.

Borsalarda 3 tip emir vardır.

  1. Alım emri

  2. Satım emri

  3. Stop emri
1) Normalde borsalarda coin alım satım için tek emir verebiliriz. Yani x coin elimizde yoksa sadece alım emri verebiliriz. Varsa'da sadece satış ve stop verebiliriz. Gece uyumadan önce fiyatı 150 olan bir coin için 140'a düşünce al emri verebiliriz ama bu alım emrinin yanında artı olarak aldıktan sonra şu fiyata yükselirse geri sat, aldığım fiyatın altına düşmeye başlarsa beni daha fazla zarardan koru 130 da sat ve stop yap emri veremeyiz. MyBot'ta ise 3 emri yani alım-satım-stop aynı anda verebiliyoruz.

2) Elimizde 1 BTC varsa bu 1 BTC'nin tamamıyla herhangi bir coin'e alım emri verirsek başka herhangi bir coin'e alım emri veremeyiz. Çünkü elimizdeki 1 BTC'nin tamamıyla emir verdiğimiz için bu BTC askıya alınır ve sadece tek bir emri beklemek zorunda kalırız. MyBot'ta ise hesabımızdaki 1 BTC ile aynı anda onlarca coin için 1 BTC'lik alım emrini aynı anda verebiliyoruz.

Örnek; x coin 0.30 dolara düşünce 1 BTC'lik alım emrinin yanında Y coin 500 dolara düşünce 1 BTC'lik al emrini aynı anda verebiliyoruz. Yani hesabımızda 1 BTC var ama biz 2 farklı coin'e aynı anda 1'er BTC lik alım emri verebiliyoruz. Bu şekilde borsadaki onlarca veya tümüne coinlere aynı anda 1 BTC'lik alım emri verebiliriz. Mantık basit. Biz borsalara değil, MyBot'a emir veriyoruz. Piyasayı takip eden MyBot ise uyguladığımız emirleri anlık izleyerek alım noktasına gelen ilk coin'i 1 BTC lik alır ve diğer emirleri iptal eder.

Bunun bize artısı piyasada yüzlerce coin var bu coinlerin fiyatı bazen 10 saniye içerisinde ciddi şekilde düşebiliyor. 10 saniye içerisinde eski fiyatına geri geliyor. Piyasada bu şekilde hergün ani düşüşler ve çıkışlar mutlaka yaşanıyor. Normalde 1 BTC ile atıyorum 10 farklı coin'e dipten alım emri verirsek BTC'yi bölmemiz gerekiyor. Yani herbir coin için sadece 0.10 BTC lik alım verebiliriz. İşte MyBot burada büyük bir iş başarıyor ve elimizdeki 1 BTC'yi bölmeden istediğimiz kadar coin'e emir verebilmemizi sağlıyor.

Bunun yanında 10'larca coin'e aynı BTC miktarıyla verilen alış emrinin yanında satış ve stop emrinide aynı anda bu coinlere ekleyebiliyoruz. Örnek; Litecoin 100 dolara inince al emri verildi, 110 olunca sat, 90'a düşünce elden çıkar yani stopla şeklinde 3 emri aynı anda verebiliyoruz.

Litecoin 100 ve 110 bandında hareket ettiği sürece MyBot otomatik olarak alır satar ve bize her harekette %10 kazandırır. 90'a düşerse Stop devreye girer ve alım satımı durdurarak bizim tekrar fiyat aralıkları belirlememizi bekler.

MyBot Paket fiyatı;

$350 > 12 Ay kullanım (2.5 PV)

Peki bu yazılımı tavsiye edip organizasyon kurarsak ne kazanırız?

MyCrin Network Kazanç Planı


1) Referans Kazancı


MyCrin şirketi MyBot yazılımını satın alan tüm üyelere doğrudan satış kazanç hakkı vermektedir.

Kişisel olarak satılan herbir MyBot yazılımı için Referans Kazancı %15'dir.

Örnek;

Herbir $350 Basic paket satışımızdan $52 kazanırız.

Satış sınırı yoktur yüzlerce bireysel paket satıp paranızı kazanabilirsiniz.

Eşleşme Kazancı

MyCrin şirketi MyBot yazılımını satın alan tüm üyelere sanal ofiste sağ ve sol kol şeklinde network kazanç kolu açmaktadır. Bu kazanç planı disiplinli bir çalışma ve gayretle herbir kişiyi finansal özgürlüğe taşıyabilir.

Yazılımı satmış olduğunuz kişiyi MyCrin üye ağacınızın sağ veya soluna yerleştirirsiniz. Bu kollara yerleşen kişiler satın aldıkları pakete göre kollarınıza puan getirir ve her 2.5 - 2.5 PV yani $350 - $350 eşleşmesinde $25 kazanç hesabımıza yatar. Paketlerin PV puanları;

BASIC = $350 > (2.5 PV)

Örnek; 2 arkadaşımızı $350 paket ile kayıt edersek birini sağ, birini sol kolumuza yerleştirirsek $350 paketin PV'si 2.5 olduğu için sağ ve sol kolumuzda 2.5 - 2.5 PV puan birikir ve buda $25 dolar kazanca dönüşür. Herbir eşleşmede PV ler eksilir. İş ağacına sizden veya alt ekibinizden kayıt girildiği sürece bu PV'ler sağ ve sol hattınızda birikmektedir.

Eşleşme kazancı asıl olarak çalışan bir ekip oluştuğunda kendisini belli etmektedir. Eşleşme kazancı sadece sizin bu projeye dahil ettiğiniz kişilerden gelmez. Ekibinizi başıboş bırakmaz ve eğitirseniz, destek olursanız mutlaka onlarda para kazanmak ve ekip kurmak isteyecek. Yani siz projeye 10 kişi dahil ettiniz diyelim. Bunların 5'ini sağ kolunuza diğer 5'ini sol kolunuza kaydettiniz. Bu kayıtlar size hem referans hemde PV kazandıracaktır ancak asıl kazanç bu aşamadan sonra gelecektir. Sağınızdaki ve solunuzdaki 5'er kişi disiplinli bir şekilde bu işi yaparsa kendi ekiplerini kuracaklar ve kendi kollarına girdikleri herbir satıştan sizde PV kazanacaksınız. Hiç tanımadığınız belki yüzlerce belkide binlerce kişiden binlerce PV eşleşmeniz olacak ve finansal özgürlüğün tadına varacaksınız.

Magic Kazanç

Magic kazanç kısaca bize bağlı olan referanslarımız ve onların kurduğu ekiplerin Eşleşme kazançlarından bizimde giriş paketimize göre pay almamızdır.

MyCrin'de 5. seviyemize kadar %10 matching bonus alıyoruz.

Kariyer Promosyonları

Araç Promosyonları

Ücretsiz Tatiller

Ve çok daha fazlası... MyCrin'de.

MyCrin'le finansal özgürlüğe giden yolda sizlere kripto para ve network marketing sektöründe destek olmak, beraber güçlü bir aile olmak isteriz. Detaylı bilgi ve başlangıç için bizlerle veya bu yazıyı size atıp okumanızı sağlayan herhangi bir Mycrin üyemizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Share:

0 yorum: