Nexty Platform İnceleme

#NEXTY Sıfır Transfer Ücreti ile Anında Ödeme!

0
811

Hoşgeldiniz. Bu yazımda sizler için #Nexty isimli yeni bir Coin/Blockchain incelemesi yapacağım. Şimdiden herkese keyifli okumalar dilerim.

Günümüzde kripto paralar nispeten yeni bir kavramdır ancak akıllıca kullanıldığı zaman sevdalıları için önemli bir gelir kaynağı olabiliyor. Bu sebeple günümüzde kripto paralar en çok aranan-araştırması yapılan ve gelişmeye devam eden sektör ve yatırımlardan birisi haline gelmiştir. Hal böyle olunca birçok şirket bu piyasaya girmeye başlamış ve binlerce coin projesi piyasadan pay kapmak için projeleriyle birlikte kendisini tanıtmaya başlamıştır.

Nexty’de piyasadaki birçok coin projesinden birisidir ve kısa süre içerisinde, Blockchain teknolojisini farklı özelliklerle geliştirip kullandığı için Bitcoin ve Ethereum gibi günümüz kripto para liderlerinden dahada güçlü olabileceği söylenmektedir.

Nexty Platform yeni nesil en iyi Blockchain platformları arasına girebilir mi ?

Evet arkadaşlar henüz Nexty’nin ne olduğunu bilmiyorsanız hemen öğrenmeniz için bu yazıyı hazırlıyorum. Eğer biliyor ve ilgilenmiyorsanız büyük bir pişmanlık yaşayabilirsiniz!

Nexty Platform Nedir?

Nexty Platform; e-ticaret ve teknoloji girişimlerine fon sağlama konusunda çözümler üretmeyi amaçlayan bir Finansal Teknoloji Ekosistemidir.

Nexty; Anında Transfer, Sıfır Transfer Ücreti, Fiyat Sabitleme Sistemi ve Çift Kripto Para Birimi gibi çeşitli ilgi çekici özellikleriyle NTY adında bir kripto para birimidir.

Nasıl Çalışıyor?

İki kripto para birimi doğrulama sisteminde paralel olarak çalışır:

NTY, günlük işlemler için, NTF ise işlem onaylama sistemi için kullanılır. Bu sistem, belirli gereksinimleri karşılayan eşler arası bir ağ üzerinde çalışır. Basitçe söylemek gerekirse, her ayın sonunda, ikinci dijital parayı tutan kişi düşük bir oranda belirli bir miktar dijital parayla ödüllendirilir. Bu, işlem onay sistemine katkıda bulunan kişilerin çıkarlarını garanti ederken sıfır işlem oranlarını mümkün kılar.

Nexty Platform’u güçlü yapan nedenler;

Günümüzde yeni nesil dijital ödeme sistemi olabilmenin 4 önemli unsuru;

  • HIZLI – (ANINDA)
  • ÜCRETSİZ – (SIFIR MASRAF)
  • GİZLİLİK
  • KOLAY KULLANIM

Nexty Blockchain ve diğer güçlü platformların Blockchain karşılaştırması;

Anında Transfer ve Sıfır Transfer Ücreti demiştik. İzleyelim;

Akıllı Tutma Programı (Smart Staking Program)

Kısa, orta ve uzun vadeli bu staking programında yatırımcılar kendi cüzdanlarında asgari bir miktar Nexty tuttuklarında tuttukları miktarı periyodik olarak arttırabilir ve esktra kazanç elde edebilirler.

Tahmini Kar Oranları Aşağıdaki Tabloda Gösterilmiştir

Bu tabloya göre 2018 yılı içerisinde Nexty alıp cüzdanda bekletenler sene sonuna kadar %50 den fazla kar elde edecekler. Bu konuyla ilgili daha fazla detayı ilerleyen günlerde farklı bir makalede adım adım anlatacağım.

Fiyat İstikrar Sistemi

Fiyat İstikrarı, merkezi olmayan ve otomatik bir sistem altında yönetilmektedir. Oldukça basit ama çok önemli bir role sahiptir: NTY’nin değeri arttığında, bu sistem NTF değerini de arttırır.

Nexty Platform Takımı

Nexty Platform Yol Haritası

Nexty ekosistemi her geçen gün daha da güçleniyor. Nexty Blockchain üstün özellikleriyle yakında dünyaya öncülük edecek olan kripto para platformları arasında olacaktır. Bu FinTech ekosistemine yatırım yapmak, önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir finansal devlet yaratmak için akıllıca bir karar olabilir.

Nexty coin’i şimdilik sadece IDAX borsasından Ethereum ile alabiliyoruz.

Şuan anlık fiyatı = $0,000544 – 0,00000007 BTC – 0,0000098 ETH

IDAX borsası benim şahsen çok hoşuma gitti. Hızlı ve hacmi iyi farklı potansiyel projelerde mevcut. Binance kullananlar rahat şekilde işlem yapabilir menüler Binance ile neredeyse aynı. Kayıt olanlar lütfen hemen Google Authenticator kurulumunu yapsın. Güvenlik önemli!

Kayıt ; https://www.idax.mn

Tüm detaylar için mutlaka takipte kalın!

Website: https://nexty.io

Twitter: https://twitter.com/nextyio

Facebook: https://www.facebook.com/nextycoin/

Telegram: https://t.me/nexty_io

İngilizcem orta seviye olduğu için bazı yerlerde hata yapmış olabilirim lütfen affedin ve verdiğim linkte WhitePaper’ı okuyarak kendi araştırmanızı yapın.

https://nexty.io/images/nexty-whitepaper.pdf

Yeni bilgiler edindiğimde güncelleme yapmaya devam edeceğim. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Uyarı! Dijital varlıklar ve yeni nesil enstrümanların alım-satımı önemli derecede risk içermektedir ve herkes için uygun değildir. Alıp satacağınız bu varlıkların size uygunluğunu dikkatlice gözden geçirip karar vermek sizin sorumluluğunuzdur. Önemle duyururuz ki, kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla bir miktar ile yatırım yapmamalısınız. Dijital piyasalardaki risk faktörleri regülasyon eksikliği, güvenilirlik, market belirsizliği ve fiyatlardaki ani değişkenlik durumlarını içermekle birlikte bunlarla sınırlı değildir ve öngörülebilen veya öngörülemeyen nedenlerden dolayı, sahibi bulunduğunuz dijital varlıkların değeri önemli ölçüde azalabilir, yada bu dijital ürünler tamamen değersiz hale gelebilir.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here