Zaman Kaldıracının Önemi Ve Network Marketing’deki Kolaylığı

Zaman kaldıracı terimsel olarak insanın ilk başta kavrayamadığı bir olgudur. Bunun sebebi ise alışılagelmiş işlerimizde zaman kaldıracını kullanmayız ve normal şartlarda bunu kullanabileceğimiz bir iş imkanı da öğretilmiyor oluşudur.

Network Marketing'de Zaman Kaldıracı

Zaman kaldıracı, adından da anlaşılacağı üzere zamandan kazanç elde etmemizi sağlayan bir sistemdir. Bu kaldıraçtan yararlanmak çalıştığımız zamandan daha fazla kazanmamızı sağlar. Örnek olarak eğer bir fabrikaya sahipseniz ve 500 işçiniz var ise siz de zaman kaldıracı kurmuş oluyorsunuz; çünkü 500 işçiniz günde 8 saat dahi çalışsa bir günde tüm işçileriniz toplamda 4000 saat çalışmış oluyor. Bu çalışmalar sizin fabrikanız için gerçekleşiyor. Bu çalışmalardan sizin fabrikanız kazanç elde ediyor yani siz kazanç elde ediyorsunuz. Aslında sizin bir günde en fazla 24 saatiniz olmasına rağmen zaman kaldıracınız olduğu için (işçileriniz olduğu için), siz günde 4000 saat çalışmış oluyorsunuz.

Bu kaldıracı kurmanın farklı imkanları da vardır. Örneğin gayrimenkul sahibiyseniz, siz hiç bir çalışma sarfetmeden bile, bu mülklerinizden aylık veya yıllık kira-satış gibi kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak fabrika kurmak veya bir mülk sahibi olmak sermaye isteyen işler olduğu için herkes bu zaman kaldıracını kuramaz.

Sıfır denilecek kadar küçük sermayelerle bile herkesin zaman kaldıracı kurabileceği iş ise Network Marketing (Ağ Pazarlama) ‘dır. Network Marketing’de siz, zaman kaldıracınızı memnun müşterilerinizle ve ekibinizle kurarsınız. Uygun bir Network Marketing şirketine dahil olduktan sonra, günlük hayatınızdaki aktivitelerinizle bile bunu basitçe kurmaya başlarsınız. Kurduğunuz ekip ve bu ekibe öğrettikleriniz neticesinde ekibiniz sizlerin yapabildiği işleri, çalışmaları ve perfomansı göstermeye başladığı zaman artık siz de bir fabrika bir işyeri sahibi gibi gelirler elde edebilir, ekibiniz sayesinde günde binlerce saatlik çalışma ortaya koyabilir ve bunların karşılığını boş zaman ve maddi gelir olarak alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here