HAYALLERİM! ve Network Marketing

0
407

Başlangıç çok ilginçtir. Siz istemeden bu dünyaya gelir gözlerinizi açarsınız ve ilk gördüğünüz suratlar anne ve babanız olur. Daha sonra alışmaya başlarsınız en eğlenceli en mükemmel zamanlarınızı çocukken yaşarsınız. Binlerce hayaliniz olur gördüğünüz, duyduğunuz, dokunduğunuz ve kokladığınız her maddeyle ilgili hayal kurarsınız.
Çünkü çocuk olmak mutlu olmaktır ve mutluluğun temeli hayal kurmaktan geçer. Havada uçan kuşları görür kanatlanıp uçmak istersiniz. Bir çizgi film izler süper kahraman olmak istersiniz. Çünkü siz çocuksunuz ve hayal kurup mutlu olmak sizin en doğal hakkınız. Peki sonra ne olur? Devlet diye bir düzen vardır size 6 yaşınıza kadar hayal kurabilme özgürlüğü verir. 6 yaşınızda gerçek maraton başlar 20 yaşınıza kadar düzenli olarak devam eder. İşte burada vazgeçilmez güzellikte hayaller kurabilen o çocukların bu hayalleri konusunda nekadar ciddi olduğu ve bu hayalleri unutup unutmadığı veya devlet düzeninin bu çocukların bilinçaltındaki bu güzel hayalleri unutturmayı nekadar başarıp nekadar başaramadığı ortaya çıkar. Burada çok ince bir çizgi vardır arkadaşlar. Başarılı veya başarısız. Zengin veya fakir. İnsanlar arasındaki bu fark daha bizler küçükken oluşan veya oluşturulan bir düzene bizlerin hangi açıyla yaklaştığının bir sonucudur. Kafanız karıştıysa şöyle bir örnek vereyim. Tam 20 yaşında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Elektronik bölümünden mezun olmuştum. Okulum bitmişti düşündüğüm tek şey iş bulup çalışmaktı. Çünkü böyle öğretildi dünyada dönen bir sistem vardı ve bu sistemin dönebilmesi için her insana farklı farklı görevler düşmekteydi. Benim görevim veya dünyaya gelme amacımda elektronik işlerle uğraşmam gerektiği gibisindendi. Sanki bu kaderim gibi davranmaktaydım dünyaya öyle veya böyle hizmet etmeliydim çarka fayda sunmalıydım… Taa ki aklımda koca bir ampül yanana kadar. Bu ampül şöyle diyordu bana;
Hakan dünyada şuan kaç milyon kişi elektronik işi ile uğraşıyor hiç düşündün mü?
Evet baya düşündüm ve dedimki zaten milyonlarca insan bu işi yapmakta bu çark bir şekilde dönmekte ben bu çarka yardım etmesem bile bu çark zaten dönecek ozaman neden bu çarktan çıkmıyorsun be hakan dedim kendime. Ve çıktım! Çokça araştırdım ve dünyadaki kurulu düzenlerin en insancıl en adil en farklı en özgür en baba fikri Network Marketing ile tanıştım.
Şuan birçok insanın 6 yaşına kadar kurabildiği hayalleri kurmakta özgürüm çünkü bu endüstri bana hayal kurma yeteneğimi geri verdi. Ve bu hayallere ulaşabilme imkanınıda bana sundu. Hayaller olmadan gerçeklere ulaşamazsınız. Sadece düşünün sizin gibi aynı işi farklı yerlerde yapan birçok insan var. Bu çark her türlü dönecek sadece hayal kurabilen insanlar bu çarktan çıkıp özgürlüğüne kavuşabilecek. Çok satan hayaller için burdayım.

Hepimizin Başarınıza

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here