Manifesto

Yayın hayatına 01.05.2015’de başlayan  Milyoner Zihin;
Kripto Para, Network Marketing ve Kişisel Gelişim’le ilgili haber ve gelişmeleri güncel olarak takip eden ve hedef kitle olarak hatrı sayılır derecede takipcisi bulunan samimi bir eleştiri, inceleme, araştırma ve güncel haber portalıdır.

Sitemiz güncel ve samimi içeriği sayesinde Network Marketing, Kripto Para ve Girişimcilik sektörü konusunda güçlü bir prestije ulaşmıştır. Yakın gelecekte bu sektörlerle ilgili 1 numaralı bilgi portalı olma hedefimiz ve planlarımız var.

Türkiye’de girişimcilik hızla ilerliyor ve içinde bulunduğumuz yüzyılda girişimciliğin en hızlı şekilde boy göstereceği; Kripto Para, Kişisel Gelişim ve Network Marketing sektörü konusunda bilgi ve haberleri bilgi birikimimiz ne ise fazlasını atıp tutmadan güncel makaleler, fikir alış verişleri şeklinde sizlerle paylaşacağız.

MilyonerZihin olarak bizler sizlerin güvenini kazanmaktan mutluluk, onur ve gurur duyarız. Sitemizde geçirdiğiniz değerli vaktinizi boşa geçirmemeniz için elimizden gelen araştırmanın çok daha fazlasını yapıyor olacağız.

Bilgi paylaştıkça coğalır ve bizlere vereceğiniz destek bizi çok mutlu eder.

MilyonerZihin ekibi olarak herzaman eleştiriye açık olacağımızı belirtmek ister ve siz değerli ziyaretçilerimizin fikirlerini önemsediğimizi belirtmek isteriz.

Destek, öneri veya şikayet için iletişim mail adresimizden bizlere mutlaka yazın.

MilyonerZihin Yönetimi