Abone Ol

TVEC Global Sunum ve Kazanç Planı


Hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizler için Tvec Global nedir? Tvec Global yatırım detayları ve Tvec Global tavsiye kazanç planı nasıldır konularını inceledik. Hazırsanız başlayalım.

Tvec Global Nedir?

Tvec; Dünya sıralamasında ilk 10'da yer alan Tron Blockchain'in başarısını geliştirmeyi hedefleyen dünyanın ilk gönüllü Tron topluluğudur.

Tron 2027 yılına kadar kendine ait güçlü bir yol haritasına sahip. Bu süreçte her geçen gün Tron kendisini geliştirmeye devam edecek.

Tron'un hali hazırda zaten bir Tron Vakfı ve 27 üyeli Süper Temsilci Komitesi var.

Tvec Global projesindeki komite, Tron blok zinciri yapısında ticari uygulamalar geliştirecek. Aynı zamanda ticari uygulamalar için müşteri portföyü oluşturmayı hedeflemektedir.

Şimdi Tvec Global yatırım ve kazanç planlarını görsellerle anlatalım.


ÇALIŞMA SİSTEMİ

Sistem Node'ları herkesin yükselmesini sağlar.

Satın alınan her Node’un ve atlama yapan her Node’un %15’i ile sistem 24 saatte bir Node-1 açar, böylece Node-1 zincirindeki ilk kişiden yerleştirmeye başlar. 

Sistem Node’u yerleşen katılımcı; %25 Node Bonusu ve %40 Blokeli Bonus Kazanır. 

Açılan sistem Node’larının %15’i ile her ayın 15’i ve 30’unda sistem tekrar Node-1 açar, fakat bu sefer yerleştirme rastgele yapılır. 

Sistem Node’ları size Bonus kazandırır.

PAKETLER VE TAVSİYE KAZANÇ PLANI


ÖRNEKLER;

NODE 1
NODE 2
NODE 3
NODE 4
NODE 5
NODE 6
NODE 7
YENİ NODE'LAR

Node-7 tamamlandıktan sonra katılımcının Blokeli Bakiyesi 64.000 TRX olur. Bu miktarla sistem hesabınıza otomatik olarak yeni Node’lar açar.

Aşağıdaki Node’lar hesabınıza açılır;Tvec Global nedir ve kazanç planı nasıldır sorularını şirketin resmi sunumuna dayanarak cevapladık.

Projeyle ilgili daha geniş kapsamlı bilgi ve başlangıç için Tvec Global Türkiye sorumlusu Bülent İneloğlu'na Facebook üzerinden ulaşabilir ve 7/24 bireysel destek alabilirsiniz.

FACEBOOK İLETİŞİM

Yeni projeler ve proje etkinliklerinden anında haberdar olmak için;
Sitenin sağ üst köşesinden ABONE OL butonuna basarak E-Posta aboneliği başlatabilirsiniz.


Share:

0 yorum: