One More Ürün ve Kazanç Planı Detayları


Türkiyenin Network Marketing bilgi ve haber portalı Milyoner Zihin'e hoşgeldiniz. Bugünkü inceleme konumuz ülkemizde ve dünya genelinde hızla büyümeye başlayan %100 Türk sermayeli network marketing şirketi; One More International olacak.

One More şirketi 2014 yılının Haziran ayında Mustafa Erdil başkanlığında Samsun'da temelleri atılarak çalışmalarına başlamış ve elde ettiği gelirlerin %86'sını bayilerine dağıtarak dünyanın en fazla kazandıran network marketing şirketleri arasında yerini almıştır. Şirket kuruluşundan bugüne geçen zamanda 40 binden fazla üyeye ulaşmayı başarmıştır.

Network marketing sektörünü ve diğer firmaların planlarını az çok bilenler için söylüyorum One More'un kazanç planına geçtiğimizde gerçekten bu konuda rakip tanımadığını sizlerde göreceksiniz.

Firma kurumsal yönetim anlamında çok hoşuma gitti ve profesyonellik adına herbir adım atılmış. Firma bünyesinde Halkla ilişkiler, satış ve pazarlama direktörü, IT danışmanı, yazılım uzmanı, görsel tasarım uzmanı, icra kurulu başkanı, üst yönetim asistanı, başkanlar, bilim kurulu üyeleri ve firmayı daha iyi hale getirebilecek hertürlü yönetimsel detay düşünülmüş durumda.

Şirketin Türkiye Beylikdüzünde ve Hollanda'da AB'ye kayıtlı genel merkezi bulunmaktadır.

Ürünler;

One More ürünleri vucuda yapıştırılan ve yapıştırılan bölgeye pozitif etkileri bulunan 4 farklı özellikte medikal banttan oluşmaktadır. Bant haricinde herhangi bir ürün yoktur. Şimdi sırasıyla bu 4 farklı medikal bandı ve özelliklerini inceleyelim.

1) Painless Night GluPainless Night Glu içeriğindeki doğal bileşenler ve otlar ile, TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi)  bir araya getirilmiş, sağlık alanında, besin takviyesi olarak kullanılmak üzere hazırlanmış medikal bir üründür. Ayrıca şirketin çıkardığı ilk amiral ürünüdür ve ilk 2 sene sadece bu ürünle devam edilmiştir.

Günümüzde nerdeyse herbir bireyin maruz kaldığı hayat şartları ile gelen stres ve sağlıksız beslenmelerin neden olduğu vücudumuzda bölge bölge ortaya çıkan ağrılar ve daha birçok hastalığın tedavisinde Painless Night Glu destekleyici anlamda son derece faydalı bir üründür. Hatta sağlıklı bireylerinde günümüzde kendilerini daha etkili koruyabilmeleri için uzmanlar tarafından Painless Night Glu kullanımı tavsiye edilmiştir.

Ürün içeriği;
Kore Kırmızı Ginseng, Glukosamin, Saponin, Gümüş İyonları, Transdermal Dalga Teknolojisi

2) Slim Style


Slim Style sağlıklı yaşam sürebilmemiz için olmazsa olmazlardan olan dengeli beslenme için yardımcı destek bandıdır. Slim Style kesinlikle bir ilaç veya zayıflama bandı değildir. Dengesiz beslenmeyi önleyen, metabolizmayı dengeleyip harekete geçiren, aşırı yeme isteğini azaltan kısaca diyet yaptığınızda diyet yapmanıza yardımcı olan bir medikal banttır.

3) B12 Plus


B12 Plus; B1, B3, E, C, Folik Asit vitaminlerini içeren bir medikal banttır. B12 vitamininin diğer görevlerinin yanında ana görevi merkezi sinir sistemini korumak ve kırmızı kan hücresini üretmektir. B12 vitamini suda çözünen vitamin olduğu için gereğinden fazla vücuda alınamaz alınsa bile vücut ihtiyaç fazlasını idrar yoluyla dışarıya atar. Bu sebeple düzenli olarak alınmalıdır. B12 eksik olursa anemi, denge kaybı, kol ve bacaklarda uyuşukluk, güçsüzlük ve karıncalanma gibi belirtiler ortaya çıkabilir. B12 Plus medikal bant düzenli kullanımda bu belirtileri en aza indirmeye yardımcı olur.

4) Melatonin Plus


Melatonin beyinde salgılanan, kan yoluyla bütün vucudumuza hızla yayılabilen ve bizi bütün olarak etkileyebilen bir hormondur. Melatonin etkilerinden bazıları; uyku düzenleme, anti aging, migrene karşı korumadır. İnsanlar yüksek oranda Melatonin ile doğduğu için bebeklik zamanında uyku süreleri uzun ve düzenli oluyor. Yaşlandıkça, stres, kirli hava koşulları, düzensiz beslenmeler ve vücudumuzda azalan Melatonin hormonu sebebiyle uyku süremiz kısalıyor ve uyku konforumuz azalıyor. Ayrıca bu hormon azaldığında kişiyi depresyona sürükleyebiliyor. Melatonin Plus bantları gece 22:00 ile sabah 05:00 arası düzenli kullanımda buna çözüm sunmakla beraber migren, alzheimer, parkinson, hipertansiyon ve (meme, karaciğer, beyin) kanseri içinde yararlı olabilmektedir.

İçerik;
Gül Özü Yağı ve Lavanta Özü Yağı

Giriş Paketleri


Not = Euro kur'u belirli bir süre için 4.90'a sabitlenmiştir.

Standart = 100 puanlık ürün = 141 Euro 

Bronz = 300 puanlık ürün = 511 Euro

Gümüş = 650 puanlık ürün = 950 Euro 

Altın = 1000 puanlık ürün = 1411 Euro

Kısaca ürün ve detaylarından bahsettim. Şimdi One More şirketinin harika kazanç planını detaylarıyla inceleyelim.

Tavsiye Kazanç Planı

One More şirketinin gerçekten güçlü ve farklı bir kazanç planı vardır;

1) Fast Start Bonus

One More'un anlık kazanç planıdır. Bireysel olarak sisteme dahil ettiğiniz her yeni bayinin, giriş puanı üzerinden, anında %25 prim kazanırsınız.

100p = 25 Euro
300p = 75 Euro
650p = 162 Euro
1000p = 250 Euro

2) Aktivasyon Döngü Bonusu

Sisteme giriş puanınıza göre, aktifliğinizi yaptığınız günden itibaren 2 yeni bayi kaydı yaparsanız, aktifliğinizin bitişine kadar günlük 1 Euro ile 3 Euro arasında kazanabilirsiniz.


3) 3D Bonus

Aktif olunan ay içerisinde 3 yeni bayi kaydı yapılır ve o bayilerinde dahil ettiği kişiler ile toplamda 600 puan ciroya sahip olunursa ekstra 100 Euro kazanç elde edilir.

Söz konusu kişi ve puan şartlarına, mevcut bayilerin aylık aktiflikleride sayılmaktadır.

4) 4x4 Bonus

Aktif olunan ay içerisinde, 4 yeni bayi kaydı yapılırsa ve o bayilerinde dahil ettiği kişilerle toplamda 1000 puan ciroya ulaşılırsa 3D ile birlikte 200 Euro daha kazanılır.

Söz konusu kişi ve puan şartlarına, mevcut bayilerin aylık aktiflikleride sayılmaktadır.

5) Takım Bonusu

One More sisteme giriş yapılan paketinize göre haftalık kısa kolunuzdan %13 ile %19 arasında takım (denge) bonusu vermektedir.


100 puanlık ürünle girerseniz %13
300 puanlık ürünle girerseniz %15
650 puanlık ürünle girerseniz %17
1000 puanlık ürünle girerseniz %19

Takım bonusu haftalık hesaplanır ve her hafta maksimum 20 bin Euro kazanılabilir.
Sonsuz derinlikten puan hesaplanır ve prim alınır.
Takım bonusu alabilmek için sağ ve solunuza birer tane kişisel kayıt yapmanız gerekmektedir.

6) Eşleşme Bonusu (Matching)

Matching bonus ile ekibinize dahil ettiğiniz iş ortaklarınızın haftalık 2'li takım bonusu kazançlarından 4. derinliğe kadar %10 ile %50 arasında bonus alabilirsiniz.


Matching bonusta kariyeriniz nekadar yüksekse derinlik ve yüzdesel kazancınız da okadar artmaktadır. Örnek vermek gerekirse;

En yakın arkadaşınız Ahmet'i işe aldınız ve Ahmet ilk haftasında 1000 Euro takım bonusu kazandı diyelim. Ahmet'i direk siz işe aldığınız için sizin 1. derinliğiniz olur ve bu durumda kariyeriniz Rookie ise size buradan %10 yani 100 Euro gelir. Kariyeriniz Begginer'sa %25 yani 250 Euro gelir. Kariyeriniz Apprentice ise %50 yani 500 Euro gelir. Ahmet gibi 10 tane ekip lideriniz olsa sadece bu kazanç planı ile tüm hayallerinize ulaşabilirsiniz diyebilirim :)

7) Nakit Kariyer Bonusu


Tablodaki gördüğünüz kariyerlere gelindiğinde ekstra elde edilecek kazançlardır.

8) Araç Bonusu

3 ay üst üste ikili takımdaki kısa tarafınızda 15.000 puan hacim oluşturursanız 400 Euro araç bonusu kazanırsınız. Her ay tekrarlandıkça her ay ödenmektedir.

Nakit almak istemezseniz son model Mercedes A180i 36 ay boyunca kullanımınıza tahsil edilir. Sadece yakıtını siz doldurursunuz :)

Kariyerler


Başlangıç için aşağıdaki ücretsiz üyelik linkinden ön kaydınızı oluşturabilir ve Karadeniz bölgesinde Ordu'da yaşayan One More temsilcisi Erkan Yurttaş'a cep numarasından ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik Linki;
https://saglikliyasam.onemoreglobal.com

Cep No : 0544 601 0595

Milyoner Zihin


Yorumlar

Popüler Yayınlar