Breeze de Mar & Breezecoin Yatırım ve Kazanç Planı Detayları

Hoşgeldiniz bugün konumuz Breeze de Mar projesi ve bu projeden gücünü alacak olan Breezecoin.

Bu güzel projenin biraz geri planda kalsada network marketing tarafıda olduğu için açıkcası çok ilgimi çekti ve blog yazarı olduğumdan projeyi en doğru şekilde dinlemek için proje sahibi Gürkan Akpınar'dan randevu talep ettim ve 18 Ocak 2019'da İstanbul Breeze de Mar ofisinde kendisiyle yaklaşık bir saat süren görüşme yapma şansım oldu. Şimdi sizlere aldığım notlar ve fotoğraflar eşliğinde Breeze de Mar ve Breezecoin vizyonunu basit bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Şimdiden hepinize keyifli okumalar dilerim.

Öncelikle Gürkan Akpınar'ı Buraya Tıklayarak Tanıyabiliriz

Şimdi bu proje hem büyük yatırımcıya hemde küçük yatırımcıya hitap etmekte. 
25.000 dolar bütçesi olan büyük yatırımcı için Breeze de Mar'ı basitce anlatalım.
Daha sonra projenin coin tarafı olan Breezecoin'den bahsedeceğim. Breezecoin her bütçeye uygun:) Breezecoin sahipleri içinde tabiki Breeze de Mar projesi önemli çünkü Breezecoin'e değer veren şey arkasındaki yapılan gerçek proje yani Breeze de Mar'dır. .

Breeze de Mar Nedir?


Maket Görsel

Breeze de Mar bir Resort Hotel projesidir. Projenin ilk ayağı Orlanda şehrinde hayata geçmektedir. Projenin bir diğer ayağı olan Breeze de Mar Las Vegas Mart 2019’da Cannes Emlak Fuarı’nda satışa çıkarılacaktır. Bahamalar ve Hawaii ise proje aşamasında olan diğer projelerdir.

Breeze de Mar 900 bin dönüm üzerine ABD’nin en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Florida eyaleti Orlando bölgesinde hayata geçen projenin ilk etabı 2018 yılının aralık ayında tamamlanacaktır. Çevresinde Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü bulunan Breeze de Mar, Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasındaki 900 bin metrekarelik alanda 1576 daire ve 54 bungalov ile inşa edilmektedir.

Bundan nasıl emin olabiliriz derseniz ki ben dedim; Orlando'da yaşayan bir tanıdığınız veya imkanınız varsa kendiniz belediye kontrolünde inşaat sahasına gidip projenin Breeze de Mar'a ait olduğunu görüp öğrenebiliyorsunuz. Breezecoin İstanbul ofisinde'de aynı şekilde evraklar ve sözleşmelerle size hertürlü güven sağlanabiliyor. 

Breeze de Mar yatırımcılarına $114.000'dan başlayan konut fiyatlarıyla $25.000 peşinat ve 30 yıl vadeli kendi kendisini ödeyebilen hatta sizede ödenen kredinin yanında aylık 150-200 dolar arası garanti sabit gelir sağlayan bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. 
Şimdi bu kendi kendisini ödeyen kredi tam olarak nasıl oluyor detaya gelelim.


Breeze de Mar'dan $125.000'lık daire almaya karar verdiniz diyelim.
%20 peşinat $25.000 veriyorsunuz. (Yanında size ekstradan güncel kurdan $25.000'lık Breezecoin hediye ediliyor)
Geri kalan $100.000 kredi borcu - 30 yıl vade ile taksitlendiriliyor.
Breeze de Mar projesi Hilton ile ön anlaşma yapmış durumda ve inşaat tamamlandıktan sonra Hilton tüm daireleri 30 senelik anlaşma ile otel konseptinde işleterek şirkete sabit kira veriyor.
Hilton'dan alınacak örneğin 1000 dolar aylık kiranın 800 doları bizim kalan $100.000 borcun aylık kredi taksitlerine gidiyor ve 150-200 dolar'da bizlere kar olarak kalıyor. 

Kısaca cebimizden $25.000 çıkacak ve $125.000'lık bir daire sahibi olmuş olacağız. Bunun yanında aylık ufak miktarda ek gelir sahibi olacağız. Kulağa hoş geliyor değil mi?
Şimdiye kadar dairelerin 650'den fazlası satılmış durumda. Hepsinin sözleşmesini İstanbul Breeze de Mar ofisine gidip görebilirsiniz. Ayrıca Serdar Ortaç gibi tanınan isimlerde Breeze de Mar'da var. 


İşin buraya kadar olan kısmı büyük yatırımcıyı ilgilendiriyor. Dikkat ederseniz network marketing veya coinle ilgili pek birşey sölemedim çünkü zaten bu proje network marketing ve coinden gelecek kaynağa ihtiyaç duymuyor şuan zaten satışları devam eden kendi kendisine ilerleyen real bir inşaat projesi. Benide etkileyen zaten buydu. Ortada gerçek bir iş var ve bunun hem networku hemde daha değeri hakettiğinden çok ucuz olan ve benim gözümde büyük bir fırsat olan bir Breezecoin gerçeği var.

Breezecoin Nedir?
Breezecoin Ethereum tabanlı dağıtılmış bir ER20 Token'dır. Breeze de Mar projesi kapsamında kullanılacak bir kripto paradır. Sunulan kullanım alanıyla Breezecoin'in sürekli dolaşımda ve yüksek hacimde olması hedeflenmektedir. Varlığa dayalı yapısıyla gerçek bir karşılığı olan Breezecoin hesabında kilitli tutanlar için kar payı garantiside vermektedir. Gerçek bir kullanım alanına sahip olan Breezecoin tüm Breeze de Mar Resort Hotel konseptlerinde her alanda ödeme aracı olarak kullanılabilecektir. Şirketin elindeki mortgage oransal kar payları Breezecoin sahiplerine her ay dağıtılmaktadır.

Breezecoin Coinmarketcap detayları için Tıklayınız.

Breezecoin şuan 2 borsada işlem görmektedir.

1) Sistemcoin'de ETH VE BTC Paritesinde

2) Crex24'de BTC Paritesinde

Breezecoin geliştirici teknik takım, whitepaper ve tüm detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.breezecoin.io/

Breezecoin Yatırım Paketleri ve Pasif Kazançları

Şuan Breezecoin sahipleri coinlerini 6 ay blokede tutarak blokeye koydukları coin değerince yüzdesel aylık kazançlar elde edebilmektedir. Ayrıca blokeye koyulan coinlerin karşılığında aldığınız paket sayesinde şirket size network marketing planından faydalanma hakkı sunmaktadır. Bu paketler ve yüzdesel karlar;

$250 = %1
$500 = %2
$1.000 = %3
$2.500 = %4
$5.000 = %5
$10.000 = %6
$25.000 = %7
$50.000 = %8

Paket fiyatları bu şekildedir. Örnek verecek olursak borsadan 1000 dolarlık Breezecoin aldınız eğer bu coini şirket cüzdanında 6 ay kilitlerseniz size her ay %3 Breezecoin hediye edilecektir. 

Güncel kur şuanda 0.23 Cent 1000 dolara 4350 adet Breezecoin alınabiliyor. 4350'nin %3'ü 130 Breezecoin yapar. 130x 6 ay desek toplam 780 tane Breezecoin kazanmanız anlamına gelir. Her ay almış olduğunuz bu %3 Breezecoin'i bozdurabilirsiniz. 6 ay sonunda ana paranızdaki bloke kalkar. Ayrıca 1000 dolarlık paket sahibi olmuş olursunuz ve network marketing yapıp ekstra para kazanma hakkı elde edersiniz.

Network Marketing Kazanç Planı

Binary %8

Referans %10

Matching %10

Havuz Bonusu %1

Marketing kazanç planıyla ilgili tüm detayları yüzyüze veya telefon görüşmesiyle verebilirim.

Bizler milyonerzihin organizasyonuyla beraber bu projenin liderliğini üstlenip saha çalışmalarına başlama kararı aldık. Bizlerle beraber bu projenin network marketing lider kadrosunda olmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Üyelik Linki;
https://my.breezecoin.io/index.php/Ref/z7OWZkXD

Fatih Oruç
0530 350 5488

Hakan Yücebaş
0539 790 9598


Yorumlar

Adsız dedi ki…
Harika bir proje 👍