Hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere uzun zamandır kripto para ile haşır neşir olduğum için şahsen benim çok hoşuma giden güzel bir ürünle ülkemizin yeni oluşum network marketing firması MyCrin ve firmanın yazılımsal ürünü MyBot hakkında genel bilgiler vereceğim. Şimdiden herkese keyifli okumalar ve ürünü kullanacak olanlara bol kazançlar dilerim.

MyCrin Şirketi Hakkında

MyCrin, Aralık 2017’de KKTC’de $100.000 sermaye ve $1.000.000 yatırımla 4 ortak tarafından kurulmuş olup 15 yıllık Network Marketing ve Ticari deneyimi Teknoloji ile buluşturan bir şirkettir.

MyCrin’in Vizyonu; 15 yıllık deneyim ve Teknoloji ile dünyanın yeni finansal sistemi haline gelmeye başlayan günümüzün en dahice ve başarılı finansal-teknolojik buluşu; Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi projeleri içerisinde barındıran Kripto Para sektöründe öncü bir şirket olmaktır.

Ayrıca MyCrin şirketi gelişmekte olan bu sektörün potansiyel kazanç ve fırsatlarının farkındadır. Bu sebeple MyCrin şirketinin; kendisiyle beraber yola çıkan kişileri, kripto para ve network marketing sektöründe mutluluğa, kazanca ve bireysel özgürlüğe ulaştırma misyonu vardır. Peki bu nasıl olacak?

Kripto Para & Bitcoin

En basit haliyle kripto para ilk olarak 2009 yılında Bitcoin ile karşımıza çıkan ve daha sonra Litecoin, Ethereum ve Ripple gibi yüzlercesi ortaya çıkmış, Blockchain isimli bir bilgisayar yazılımı ile çalışan basit bir terimle kişiye göre değişken kullanım amacı olabilen ödeme-yatırım-transfer aracıdır diyebiliriz.

Kripto paraların atası ve lideri şuanlık Bitcoin’dir. Ardından Ethereum ve Ripple gibi kripto paralar ve çok daha fazlası gelmektedir. Dünyadaki tüm kripto paraları ve anlık fiyatlarını ve tüm özelliklerini güncel olarak takip edebileceğiniz website için Tıklayın.

Bitcoin artık dünyaca kabul görmüş dünyanın 1 numaralı kripto para birimidir. Bitcoin, geçerlimi değilmi güvenilir değilmi patlarmı gibi muhabbetlere artık zaman ayırmak istemiyorum. Bitcoin’i günümüzde milyonlarca insan günde milyonlarca kez alıp satmakta. Evet dünyada Bitcoin’in arka planında işleyen, Bitcoin’e gücünü veren Blockchain yazılımından daha güçlü ve güvenli bir yazılım şuan yok. Korkmayın kurallara uyduğunuz ve dikkatli olduğunuz sürece asla elinizdeki Bitcoin’e bir zarar gelmez. Anında satabilir ve nakite dönüştürebilirsiniz.

Dünyadaki neredeyse tüm para birimleri ile o ülkede bulunan güvenilir Bitcoin borsalarında kolayca Bitcoin alıp satabilirsiniz. Elinizdeki Bitcoinleri bulunduğunuz ülkenin yerel para birimine kolayca çevirebilirsiniz. Türkiye’de Türk Lirası ile Bitcoin alıp-satabileceğiniz adresler koinim.com, paribu.com, btcturk.com, koineks.com’dur. Saydığım Türk borsalarının günlük işlem hacmi neredeyse 50 Milyon TL’dir. Dünyada ise binance.com, bittrex.com, okex.com, huobi.com, bithumb.com, bitfinex.com vb. birçok global site vardır.

Dünya borsalarındaki işlem hacmi ise günde milyarlarca dolardır. Bu sebeple bu ölçekte büyümüş milyarlarca doların döndüğü bir sektör ve bu sektörün ham maddesi olan Bitcoin güvenilirmi gibi sorular artık geçmişte kaldı. Artık ayak uydurma ve öğrenme en önemliside öğrenmeyi isteme zamanıdır. Bu sektörü sadece izlersenir geleceğiniz için pekçok fırsatı kaçırmış olacaksınız.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatı arz talebe göre değişkendir ve bu değişkenlik beraberinde fırsatlarıda getirmektedir. İşte burada MyBot bizlere fırsat sunmaktadır. Bitcoin adet fiyatı 2009 da $0.01’dı. 2017’nin son aylarında tek bir Bitcoin fiyatı $19.000’a kadar yükseldi. Şuan adet fiyatı $7500. Genel piyasa büyüklüğü şuan 260 milyar dolar ve günlük Bitcoin borsalarında dönen alım satım işlemleri milyarlarca dolar. Evet gördüğünüz gibi yepyeni ve hareketli bir piyasa ve bu hareket 7/24 hiç durmadan devam etmekte.

Evet işimiz Bitcoin ve diğer tüm kripto paraların alım satımı ve bunun yanında bu işe gönül veren kişilerle beraber kripto para konusunda bilgili bir organizasyon kurmak olacak. İşte MyCrin şirketi, tavsiye kazanç modeli, MyBot yazılımı ve sektörle ilgili bilgi sahibi lider, eğitimci kadrosuyla bu konuda işimizi kolaylaştıran bize yol gösteren bir şirket olacak.

Şimdi MyCrin şirketinin ürünü MyBot’u tanıyalım. MyBot bizlere kripto para piyasalarında nasıl bir artı sunuyor öğrenelim.

MyBot Nedir?

MyBot; entegre ettiğimiz kripto para borsalarını (Binance ve Bittrex) anlık olarak izleyen ve önceden verdiğimiz talimatlar doğrultusunda bizim için önceden belirlediğimiz fiyatlarda biz gece uyurken bile Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinin alım-satımını otomatik olarak yapabilen bir yazılımdır.

NOT: Kendi kendisine kafasına göre al sat yapmaz. Sadece bizim talimatlarımızı uygular.

MyBot Binance ve Bittrex borsasına API entegrasyonu ile bağlanarak çalışır. API kurulumundan sonra borsalara giriş yapmaya gerek kalmadan bilgisayarımıza indirdiğimiz MyBot programı ile tek tuşla borsaları ve emirlerimizi takip edebiliriz.

Açık Emir Nedir?

Borsadan BTC almak istiyoruz ve 1 BTC’nin anlık fiyatı 5000 TL ise 4900 TL’ye alım emri verip bekleriz. Fiyat 4900’e düştüğünde borsa işlemi otomatik gerçekleştirir ve 1 BTC’yi tek kurulumla ekrana bakmadan 4900 TL ye almış oluruz.

Aynı şekilde elimizdeki Bitcoin’i satarken’de açık emir vererek satabiliriz. Örneğin; elimizde 1 adet Bitcoin var. Anlık fiyat 5000 TL diyelim. Ancak siz fiyatın 5500 TL olacağını öngördünüz ve 5500 TL’ye 1 Bitcoin satış emri verdiniz. Fiyat 5500 TL’ye gelirse elinizdeki 1 Bitcoin borsa tarafından otomatik olarak satılacaktır.

Bitcoin alım-satım ve bu borsaların kullanımıyla ilgili tüm bilgiler ve eğitimleri daha detaylıca bizlerden alacaksınız. Şimdi bu borsalarda MyBot ne işimize yarıyor basitçe onu anlatalım.

MyBot’u bireysel olarak eğitim şeklinde a’dan z’ye öğreteceğiz. Bu sebeple yazının devamında borsalarda arar olduğumuz ilginç özellikleriyle MyBot’un bizlere alım-satım yaparken sağladığı imkanları sıralayıp kısaca açıklayacağım.

Borsalarda 3 tip emir vardır.

  1. Alım emri
  2. Satım emri
  3. Stop emri

1) Normalde borsalarda coin alım satım için tek emir verebiliriz. Yani x coin elimizde yoksa sadece alım emri verebiliriz. Varsa’da sadece satış ve stop verebiliriz. Gece uyumadan önce fiyatı 150 olan bir coin için 140’a düşünce al emri verebiliriz ama bu alım emrinin yanında artı olarak aldıktan sonra şu fiyata yükselirse geri sat, aldığım fiyatın altına düşmeye başlarsa beni daha fazla zarardan koru 130 da sat ve stop yap emri veremeyiz.

MyBot’ta ise 3 emri yani alım-satım-stop aynı anda verebiliyoruz.

2) Elimizde 1 BTC varsa bu 1 BTC’nin tamamıyla herhangi bir coin’e alım emri verirsek başka herhangi bir coin’e alım emri veremeyiz. Çünkü elimizdeki 1 BTC’nin tamamıyla emir verdiğimiz için bu BTC askıya alınır ve sadece tek bir emri beklemek zorunda kalırız.

MyBot’ta ise hesabımızdaki 1 BTC ile aynı anda onlarca coin için 1 BTC’lik alım emrini aynı anda verebiliyoruz.

Örnek; x coin 0.30 dolara düşünce 1 BTC’lik alım emrinin yanında Y coin 500 dolara düşünce 1 BTC’lik al emrini aynı anda verebiliyoruz. Yani hesabımızda 1 BTC var ama biz 2 farklı coin’e aynı anda 1’er BTC lik alım emri verebiliyoruz. Bu şekilde borsadaki onlarca coin’e aynı anda 1 BTC’lik alım emri verebiliriz. Mantık basit. Biz borsalara değil, MyBot’a emir veriyoruz. Piyasayı takip eden MyBot ise uyguladığımız emirleri anlık izleyerek alım noktasına gelen ilk coin’i 1 BTC lik alır ve diğer emirleri iptal eder.

Bunun bize artısı piyasada yüzlerce coin var bu coinlerin fiyatı bazen 10 saniye içerisinde ciddi şekilde düşebiliyor. 10 saniye içerisinde eski fiyatına geri geliyor. Piyasada bu şekilde hergün ani düşüşler ve çıkışlar mutlaka yaşanıyor. Normalde 1 BTC ile atıyorum 10 farklı coin’e dipten alım emri verirsek BTC’yi bölmemiz gerekiyor. Yani herbir coin için sadece 0.10 BTC lik alım verebiliriz. İşte MyBot burada büyük bir iş başarıyor ve elimizdeki 1 BTC’yi bölmeden istediğimiz kadar coin’e emir verebilmemizi sağlıyor.

Bunun yanında 10’larca coin’e aynı BTC miktarıyla verilen alış emrinin yanında satış ve stop emrinide aynı anda bu coinlere ekleyebiliyoruz. Örnek; Litecoin 100 dolara inince al emri verildi, 110 olunca sat, 90’a düşünce elden çıkar yani stopla şeklinde 3 emri aynı anda verebiliyoruz.

Litecoin 100 ve 110 bandında hareket ettiği sürece MyBot otomatik olarak alır satar ve bize her harekette %10 kazandırır. 90’a düşerse Stop devreye girer ve alım satımı durdurarak bizim tekrar fiyat aralıkları belirlememizi bekler.

MyBot Paket fiyatları;

BASIC = $350 > 3 Ay kullanım hakkı. (2.5 PV)

STARTER = $650 > 6 Ay kullanım hakkı. (5 PV)

GOLD = $1100 > 12 Ay kullanım hakkı. (10 PV)

Peki bu yazılımı tavsiye edip organizasyon kurarsak ne kazanırız?

MyCrin Network Kazanç Planı

Öncelikle belirteyim herhangi bir paketi alan bir kişi süresiz network marketing yapma hakkı kazanmaktadır. Örn; $350 Basic paket aldık ve 3 ay sonunda yazılım süresi dolsa bile network yapmaya devam edebiliriz.

Referans Kazancı

MyCrin şirketi MyBot yazılımını satın alan tüm üyelere satıştan kazanç hakkı vermektedir.

Kişisel olarak satılan herbir paket için %15 Örnek;

$350 Basic paket satarsak $52 kazanırız.

$649 Starter paket satarsak $100 kazanırız.

$1099 Gold paket satarsak $165 kazanırız.

Satış sınırı yoktur dilerseniz binlerce paket satıp paranızı kazanabilirsiniz.

Eşleşme Kazancı

MyCrin şirketi MyBot yazılımını satın alan tüm üyelere sağ ve sol kol şeklinde network kazanç kolu açmaktadır. Bu kazanç planı disiplinli bir çalışma ve gayretle herbir kişiyi finansal özgürlüğe taşıyabilir.

Yazılımı satmış olduğunuz kişiyi MyCrin üye ağacınızın sağ veya soluna yerleştirirsiniz. Bu kollara yerleşen kişiler satın aldıkları pakete göre kollarınıza puan getirir ve her 5 – 5 PV eşleşmesinde $50 kazanç hesabımıza yatar. Paketlerin PV puanları;

BASIC = $350 > (2.5 PV)

STARTER = $649 > (5 PV)

GOLD = $1099 > (10 PV)

Örnek; 2 arkadaşımızı $650 paket ile kayıt edersek birini sağ, birini sol kolumuza yerleştirirsek $650 paketin PV’si 5 olduğu için sağ ve sol kolumuzda 5-5 PV puan birikir ve buda $50 dolar kazanca dönüşür. Herbir eşleşmede PV ler eksilir. İş ağacına sizden veya alt ekibinizden kayıt girildiği sürece bu PV’ler sağ ve sol hattınızda birikmektedir.

Eşleşme kazancı asıl olarak çalışan bir ekip oluştuğunda kendisini belli etmektedir. Eşleşme kazancı sadece sizin bu projeye dahil ettiğiniz kişilerden gelmez. Ekibinizi başıboş bırakmaz ve eğitirseniz, destek olursanız mutlaka onlarda para kazanmak ve ekip kurmak isteyecek. Yani siz projeye 10 kişi dahil ettiniz diyelim. Bunların 5’ini sağ kolunuza diğer 5’ini sol kolunuza kaydettiniz. Bu kayıtlar size hem referans hemde PV kazandıracaktır ancak asıl kazanç bu aşamadan sonra gelecektir. Sağınızdaki ve solunuzdaki 5’er kişi disiplinli bir şekilde bu işi yaparsa bu kollara girilen herbir satıştan siz PV kazanacaksınız. Hiç tanımadığınız belki yüzlerce belkide binlerce kişiden binlerce PV eşleşmeniz olacak ve finansal özgürlüğün tadına varacaksınız.

Magic Kazanç

Magic kazanç kısaca bize bağlı olan referanslarımız ve onların kurduğu ekiplerin Eşleşme kazançlarından bizimde giriş paketimize göre bir pay almamızdır.

Giriş paketimize göre 5 seviyeye kadar %10 kazanç alabiliriz.

Giriş paketimiz Basic $350 ise sadece birinci seviyemizden kazanç elde ederiz.

Kişisel olarak bu işe dahil ettiğimiz herbir kişi iş ağacımızın neresinde olursa olsun sağ veya sol, en üst veya en alt farketmez bizim birinci seviyemizdir ve birinci seviyemizde ki tüm referanslarımızın haftalık eşleşme kazancından %10 kazanırız. 

Örnek; En yakın arkadaşımız Ahmet’i bu işe dahil ettik ve Ahmet haftalık Eşleşmeden 10 bin tl kazanıyor. Ahmet’in Eşleşme kazancının %10’u bizim oluyor. Ahmetin kazandığı paranın %10’u değil şirket bize ekstra %10 veriyor. 

Giriş paketimiz Starter $650 ise;

1-2-3 seviyeye kadar kazanç elde ederiz.

Ahmet bizim birinci seviyemizdi. Ahmet’in bu işe dahil ettiği Mehmet bizim ikinci seviyemiz, Mehmet’in bu işe dahil ettiği Ayşe’de bizim üçüncü seviyemizde olur. Mehmet ve Ayşe’nin kişisel haftalık Eşleşme kazancından yani ikinci ve üçüncü seviyemizdeki kişilerin eşleşmesinden %10 pay almak istiyorsak paketimizin $650 olması gerekir.

Giriş paketimiz Starter $1100 ise;

1-2-3-4-5 seviyeye kadar %10 kazanç elde ederiz.

Burada bizim belkide hiç tanımadığımız Ayşe ve Mehmet’in kurduğu organizasyona bağlı kişiler vardır. Derinlik arttıkça kişi sayısıda doğru orantılı artar ve yüzlerce kişiden %10 komisyon gelmeye başlar.

Birinci seviyemiz bizim direk işe dahil ettiğimiz kişiler olduğu için bu kişilere para kazandırdığımız zaman zaten otomatik olarak onların alt ekipleride çalışmış ve bütün derinliklerden para kazanmış olacağız. Hiç tanımadığımız kişiler bizlere inanılmaz Magic kazançlar getirebilir. Eşleşmenin yanında bu kazanç hayat değiştirmektedir. Disiplinli bir çalışmayla network sektöründe finansal özgürlüğe ulaşmak çok kolaydır.

Promosyon Kazançları

Aktif olduğunuz tarihten itibaren 1 ay içerisinde;

$350 – $350 satış eşleşmesinden extra $50 bonus.

$650 – $650 satış eşleşmesinden extra $150 bonus.

$1100 – 1100 satış eşleşmesinden extra $300 bonus.

Kariyer Promosyonları

Araç Promosyonları

Ücretsiz Tatiller

Ve çok daha fazlası… MyCrin’de.

MyCrin’le finansal özgürlüğe giden yolda sizlere destek olmak, beraber güçlü bir aile olmak isteriz. Detaylı bilgi ve başlangıç için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hakan Yücebaş = 0539 790 9598 (Lütfen ilk olarak whatsapp’dan yazınız)

Fatih Oruç = 0530 350 5488

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here