True Flip Blockchain Lotosu

0
33

Hoşgeldiniz arkadaşlar bu yazımızda sizlere Blockchain teknolojisinin hayatımıza entegre ettiği farklı bir uygulama olan True Flip Blockchain Lotosu hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Günlük hayatımızda zaten aşina olduğumuz toto-loto oyunlarını True Flip projesi blockchain dünyasında loto oyunu olarak uygulamaya geçirmiş.

Oyunun mantığına basitçe inersek Blockchain’deki oyun algoritması random 6 sayı üretir ve bu sayıları tahmin edene ödül dağıtır. Her oyun için bir bilet gerekir ve 1 bilet 0.0002 btc karşılığında katılımcılara verilir. Katılımcılar istediği kadar bilet satın alarak oyuna katılım sağlayabilir. Her gün oyun düzenlenip gece 23:00 gibi kazananlar yayınlanır ve ödülleri dağıtılır.

Şirket, proje hisselerini  TFL coin olarak Kucoin borsasında satışa sunmuştur ve bu sayede oyun dışında True Flip’e yatırım yapıp kendi sitesindeki wallet cüzdan hesabında TFL tutanlara  kazandığı paradan kar payı dağıtır.

Bu ilginç proje Blockchain teknolojisinin ne kadar geniş bir yelpazede insanlığa hizmet edebildiğinin aslında bir göstergesi. Bakalım bu sektör daha hangi farklı alanlarda boy gösterecek.

True Flip (TFL) coin’i kucoin borsasından temin edebilirsiniz.

Ayrıca proje ile ilgili tüm detayları ve gelişmeleri resmi sayfalarında bulabilirsiniz.

https://trueflip.io

TrueFlip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here