Hoşgeldiniz arkadaşlar bu yazımda sizlere Crypto Gold Bitcoin madenciliği firması hakkında bilgiler ayrıca üretim ve network kazanç planı hakkında detaylar vereceğim. Şimdiden keyifli okumalar dilerim..

CryptoGold; Bitcoin başta olmak üzere Ethereum, Z-Cash, Dash ve Litecoin üretimi yapan 2017 ilk çeyreğinde kurulmuş Dubai merkezli real bir kripto para madencilik şirketidir.

Şirketin madencilik üretim tesisleri İzlanda, Siu City ve Washington State’de bulunmaktadır. Şirketin Support destek hattı ise Almanya’da dır.

Şirketin kurucusu, Mr.Mao LAL ‘dır.

Mr.Mao LAL Ticaret hayatının yanı sıra bir yazardır. CryptoGold’un kurucusu olduğu gibi, 2003 yılından beri aktif ticaret yapmaktadır ve Almanya’da 12 şirket sahibidir. İlk şirketi Edelmatalhouse 2003 yılında kurulmuştur ve İstanbul’da İŞ GOLD ile iş ortaklığı yürütmekte olup altın sektörü ile ilgili proje ve üretimi birlikte yapmaktadırlar.

Mr.Mao LAL kripto para sektörüyle 2010 yılında tanışıyor ve evinde kişisel Bilgisayarında Bitcoin üreterek sektöre adım atıyor. Sektörel gelişimi görünce, Blockchain uzmanı Prof. Christoph Burger’i de çalışmalarına katarak Ağustos 2016’da 9 Milyon Euro yatırımla mining üretimi yapmaya başlıyor. 2017 Ocak ayında ise Network Marketing sektörüne girmeye karar veriyor ve CryptoGold vizyonu bu şekilde doğmuş oluyor.

CryptoGold şirketi yatırımcılarına ömür boyu madencilik hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. Bunu nasıl yapacak derseniz de firmanın açıklaması aynen şu şekilde;

Süresiz mining üretimi için CryptoGold; yatırımcıların üretiminin %50’sini içerde tutarak havuzda biriken parayla her 2 yılda bir üretim tesislerindeki teknolojisini yenileyecek ve en iyisiyle yer değiştirerek sürekli ve güçlü üretim için bir döngü yaratacak. Bu sayede sadece bir kere mining paketi alan yatırımcılar ömür boyu seçtikleri kripto parayı kazı yapma hakkını elde edecekler.

CryptoGold Madencilik Paketleri

Minimum > 500$ 

Avantaj > 1000$ 

Plus > 2000$ 

Delux > 3500$ 

High > 5000$ 

NOT; Paketler için tek seferlik alınan 79$ Backoffice kullanım ücreti tabloya dahil değildir. Paket fiyatlarının karışık görünmemesi için bunu ayrıyetten belirtmek istedim. Yatırım yaptığınızda her pakete +79$ ekleyerek hesap yapmalısınız.

Peki bu yatırımlarımız karşılığında nasıl ve ne kadar kazanacağız?

CryptoGold şirketi madencilik yatırımcılarına 2 farklı kazanç sunmaktadır.

1) Mining Üretim Geliri

CryptoGold şirketi paketlerine yatırım yapan kişiler seçtiği kripto para üretiminden ömür boyu günlük pay alır ve hiçbirşey yapmadan bunu almaya hak kazanır.

Paketler ve Tahmini Aylık Üretim Gelirleri;

500$’lık Bitcoin Madencilik Paketinin yatırımcısına aylık ortalama 40$ – 60$ 

1000$’lık Bitcoin Madencilik Paketinin yatırımcısına aylık ortalama 80$ – 100$ 

2000$’lık Bitcoin Madencilik Paketinin yatırımcısına aylık ortalama 160$ – 180$ 

3500$’lık Bitcoin Madencilik Paketinin yatırımcısına aylık ortalama 290$ – 320$

5000$’lık Bitcoin Madencilik Paketinin yatırımcısına aylık ortalama 400$ – 600$

Arasında ortalama madencilik geliri vardır.

Bu gelirler CryptoGold şirket güvencesinde ve üretim tesislerinin başına birşey gelmediği ve tüm devletler kripto paraları yasaklamadığı sürece ömür boyudur.

Sayılar ortalama sayılar olup Bitcoin üretim zorluğu ve fiyatı azalıp arttığında değişkenlik göstermektedir. En güncel günlük, haftalık, aylık ve yıllık madencilik gelirleri CryptoGold backoffice ana sayfada paket seçimi bölümünde anlık olarak gösterilmektedir. Yatırım yapacağınız gün oradan bakarak kendinize bir ortalama çıkarmak en mantıklısıdır.

Mining üretim gelirleri CryptoGold backoffice bakiyenize günlük olarak üretimini seçtiğiniz hangi kripto para ise o şekilde yatmaktadır. Örneğin; Bitcoin üretiyorsanız hesabınıza günlük olarak Bitcoin yatmaktadır ve istediğiniz zaman Blockchain cüzdanınıza çekim talebi verebillirsiniz.

İşin buraya kadar olan kısmı yatırım yapıp sadece beklemek isteyenler içindi.

CryptoGold şirketi yatırımcılarına tavsiye kazanç hakkı vererek üretimdeki kişilerin üretime dahil ettiği herbir yeni yatırımcı için ayrı bir kazanç planı sunmaktadır.

2) CryptoGold Network Kazanç Planı

Öncelikle bilmemiz gereken şirketin, kişilerin üretime dahil ettiği diğer kişileri takımlara ayırmış olmasıdır. Takımlara göre network kazançları değişmektedir. Bu takımlar;

Birinci Takım > Üretime dahil edilen ilk 1. ve 2. referansımız bizim birinci,

İkinci Takım > Üretime dahil edilen 3, 4 ve 5’inci referansımız bizim ikinci,

Üçüncü Takım > Üretime dahil edilen 6, 7 ve 8’inci referansımız bizim üçüncü,

Dördüncü Takım > Üretime dahil edilen 9. ve sonraki tüm referanslarımız bizim dördüncü takımımız olmaktadır.

1) Referans Kazancı

Üretime direk dahil ettiğiniz herkes sizin kişisel referanslarınızdır. Kişisel olarak üretime dahil ettiğiniz herbir yatırımcıdan denk geldiği takıma göre direk referans geliri almaktasınız. Bu gelirler;

  1. Takımdan %6
  2. Takımdan %7
  3. Takımdan %8
  4. Takımdan %9

Ayrıca CryptoGold şirketinde referanslarınızın ve onların kendi yatırımcılarının mining üretimlerinden de size pay gelmektedir.

2) Ekip Üretim Kazancı

1 ve 2. Takım Üretim Payları

Birinci takımımız’da bulunan referanslarımızın üretimlerinden %10

İkinci takımımız’da bulunan referanslarımızın üretimlerinden %12

İkinci takımınız’da ki referanslarımızın getirdiği diğer yatırımcıların üretimlerinden ise %2 üretim payı almaktayız.

3. Takım Üretim Payları

Üçüncü takımımız’da bulunan direk referanslarımızın madencilik gelirinden %15

Üçüncü takımınız’da ki referanslarımızın getirdiği diğer yatırımcıların üretimlerinden %5, onların getirdiği madencilerin üretim gelirlerinden ise %3 üretim payı almaktayız.

4. Takım Üretim Payları

Dördüncü takımımız’da bulunan direk referanslarımızın madencilik gelirinden %18, Dördüncü takımınız’da ki referanslarımızın getirdiği diğer yatırımcıların üretimlerinden %8, diğerlerinin getirdiğinden %5 ve en son derinlik %2 şeklinde devam etmektedir.

3) Binary İkili Kol Kazancı

Crypto Gold şirketi mining yatırımcılarına sağ ve sol da olmak üzere 2 adet network kazanç kolu açmaktadır. Bu ikili kol’a Binary denir.

Üretime dahil edilen herbir yatırımcı dahil eden kişinin sağında yada sol hattında üretime başlar ve giriş yaptığı paketin puan’ına göre kollara puan getirir. Sağlı sollu gerçekleşen herbir 25 – 25 puan eşleşmesine ise sistem 200$ kazanç verir.

Paket Puanları;

Minimum > 500$ > 5 Puan

Avantaj > 1000$ > 10 Puan

Plus > 2000$ > 20 Puan

Delux > 3500$ > 35 Puan

High > 5000$ > 50 Puan

CryptoGold şirketi sağ ve sol kolda eşleşen herbir;

25 – 25 puan eşleşmesine 200$ kazanç vermektedir.

Örnek;

2 adet yatırımcı aldık. İkiside 5000$ ‘la başladı. Birisini sağ kolumuza birisini sol kolumuza kaydettik.

5000$ paket = 50 Puan olduğu için sağ ve sol kolumuzda 50 – 50 puan dengesi oluşur ve bize buradan 400$ gelir.

Örnek 2;

2 adet daha yatırımcı aldık. Birisi 3500$ paketle sağ kolda, diğeri 5000$ paketle sol kolda başladı.

Sağ ve sol kolumuzda 35 – 50 puan dengesi olur ve bu dengeden eşleşen 25-25 puan dengesi bize 200$ kazanç olarak yatar. Bu dengede geriye kalan 10 – 25 puan devreder ve sonraki eşleşmeleri bekler.

4) Kariyere göre Matching Kazanç

Matching kazanç kısaca bize bağlı olan referanslarımız ve onların ekiplerinin Binary ikili kollarından elde ettikleri kazancın bize getirdiği yüzdesel kazançtır.

Sisteme başladığımızda Silver kariyerindeyiz ve 2 derinlikten %10 alıyoruz.

5 adet kişisel referansımız 1-1 denklikte takım kurduğunda Gold kariyerine geliyoruz ve 4 derinlikten %5 alıyoruz.

Organizasyonumuzda farklı kollarda 3 tane Gold kariyer çıkardığımızda Platin kariyerine geliyoruz ve 5 derinlikten %5 alıyoruz.

Organizasyonumuzda farklı kollarda 2 Platin kariyeri çıkardığımızda Diamond oluyoruz ve 7 derinlikten %5 alıyoruz.

Organizasyonumuzda 2 Diamond kariyeri çıkardığımızda White Diamond oluyoruz ve 8 derinlikten %5 alıyoruz.

Üretim ve tüm network kazançları günlük hesaplanıp ödenmektedir.

Evet arkadaşlar CryptoGold Üretim ve Network Marketing kazanç planı hakkında en sade bilgileri vermeye çalıştım. Umarım faydalı olabilmişimdir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here