21. yüzyılına dayandığımız günümüz dünyası teknolojinin gücüyle inanılmaz bir hızla dijitalleşmeye başladı ve şuan bizler bu teknolojinin farkında ve merkezinde olan yeni bir nesiliz. Teknoloji biz istesekte istemesekte hızla ilerleyecek ve dallanıp budaklanan bir ağaç misali farklı alanlarda binlerce fırsatıda beraberinde bizlere sunacaktır.

Teknolojinin günümüzde bizlere sunduğu en değerli fırsat kritpto para teknolojisi veya ürünüdür diyebiliriz.

Kritpto Para Nedir?

”Eğer sistemden bağımsız olmak istiyorsak, öncelikle finansal sistemden bağımsız hale gelmeliyiz.” -Sathoshi Nakamoto-

Kripto para 2009 yılında ilk olarak Bitcoin’le karşımıza çıkan Sathoshi Nakamoto kod adlı kişi veya kişiler tarafından piyasaya sürülen tamamen dijital, merkezi olmayan ve Blockchain isimli bir yazılımla işleyen elektronik bir ödeme-transfer-yatırım aracıdır diyebiliriz. Bukadar kısa ve basit anlattığıma bakmayın şuan Bitcoin piyasa değeri Türkiye’de ki en büyük şirketleri bir araya getirseniz hepsinden daha büyük.

Bitcoin pazar değeri şuan tam 65 milyar dolar.
2009 da tek bir bitcoin’in fiyatı = 0.001 centti.
Günümüzde bu değer tam 4000 Dolar.
Bu inanılmaz değilmi. Düşünsenize 2009’da Bitcoin’i keşfedip binlercesini 0.001 centlerde aldığınızı ve günümüze kadar sakladığınızı 🙂

Sadece Bitcoin mi var ?

Hayır. Piyasada 3000’den fazla kripto para mevcut. Bitcoin sadece bu sektörün öncüsü oldu ancak şuan hala zirvede. Bitcoin’in ardından gelen en güçlü dijital para Ethereum’dur.

Ethereum sadece 3 sene önce çıktı ve çıkış değeri 0.50 dolardı. Şuan tanesi 250 dolar.
Bu rakamlara inanmayabilirsiniz çok normal ama inanın gerçek.
Japonya, Güney Kore, Filipinler ve Hindistan Bitcoin’i resmileştirme çalışmalarına başladı. Birçok ülke Bitcoin’i resmileştirmek için harekete geçti. Araştırın.

Piyasadaki  tüm dijital paraları ve fiyatlarını anlık olarak takip edebileceğiniz Coinmarketcap sitesine göz atın. Ben sektörü 1 sene önce keşfettiğimde total piyasa değeri 20 milyar dolardı aradan sadece 1 sene geçti ve şuan toplam piyasa değeri tam 150 milyar dolar!
3 sene içinde  bu değer 5 trilyon dolara ulaşması ve birçok kripto paranın %100’den fazla değerlenmesi çok olası.
www.coinmarketcap.com

Henüz insanların %90ı bu teknolojiyi bilmezken bazı platformlar şimdiden kripto para piyasasında çok basit bir fikirle milyon dolarlar kazanmaya başladı. Bu basit fikir kripto para borsasıydı. Yani dijital paraları alıp satabileceğiniz web siteleri diyebiliriz.
Dahada basit anlatırsak elinizdeki kağıt para ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ve diğer dijital paraları alıp satabileceğiniz borsa-exchange şirketleri diyebiliriz.

Dünyadaki kaliteli dijital para alışveriş sitelerinin bazılarına vereceğim linklerden göz atabilirsiniz.

www.poloniex.com
www.btcchina.com
www.okcoin.com/
www.kraken.com
www.bitfinex.com
bittrex.com/
www.bitstamp.net/

Türkiye’de ise 3 farklı platformdan Bitcoin alıp satabiliyoruz bunlar;

www.koinim.com
www.btcturk.com
www.paribu.com

İşte WeGoCrypto Network projesinin ürünü olan Akıllı Arbitraj Yazılımı bizlere dünyada bulunan 700’e yakın dijital para borsasından para kazanmamız için yardımcı olacak.

Gelin şimdi bu proje nedir, bize nasıl kazandıracak inceleyelim..

WeGoCrypto Nedir ?

WeGoCrypto; Dünyadaki farklı dijital para borsalarına anlaşmalı bir şekilde API yazılımıyla entegre olacak ve bu borsaları eşzamanlı olarak tarayarak kullanıcılarına Arbitraj kazanç sinyalleri yollayacak bir akıllı yazılımdır.

Soru: Borsalar Arbitraj yazılımını neden API kodlarıyla kendine bağlamak istesin ki ?

Cevap: Bizler kişisel bireyler olarak nasıl ki borsalardan coin alıp sattığımız zaman bu borsalar bu işlemlerden para kazanıyorsa ve herbir işlemde volume, işlem hacmi yükseliyorsa, aynı şekilde bizim arbitraj yazılımımızda borsalarda bir müşteri gibi davranacak ve borsalar arası otomatik alışveriş yapacak ve borsalar robotumuzun yaptığı herbir işlemden sanki biz manüel alıp satıyormuşuz gibi komisyon kesecek ve para kazanacaklar. Ayrıca çok daha fazla volume ve işlem gerçekleşecek. Çünkü herşey otomatik, hızlı ve bu yazılımı kullanan çok sayıda insan olacak.

Arbitraj Nedir ?

Örnek;
WeGoCrypto yazılımı;
Poloniex borsasında 4200 dolar olan Bitcoin’in, Okcoin borsasında 4350 dolar olduğunu görecek ve bize bu aradaki Arbitraj’dan kazanabilmemiz için ticari sinyaller yollayacak. Yani Okcoin’de sat, Polo’da al diyecek. Bizlerde borsalara yüklemiş olduğumuz sermayemize göre bu sinyali değerlendirerek para kazanacağız.

Bu yazılımın Mayıs 2017’den Mayıs 2018’e kadar Network Marketing planıyla satışları yapılacak ve yazılım WeGoCrypto şirketinin açıklamasına göre Mayıs 2018’de aktif olarak yatırımcılarına ticari sinyaller gönderecek ve bu ticari sinyalleri değerlendiren kişilere para kazandırmaya başlayacaktır.

Peki bu yazılıma veya şirkete nasıl güvenebiliriz sonuçta 1 sene boyunca paramızı sisteme bağlayacağız bize garanti verebilirmisiniz diyorsanızda Wegocrypto projesinden önce aynı ekip tarafından piyasaya sürülen ve bizlerinde tavsiyesini yaptığımız Infinity Economics platformunu inceleyebilir ve işin güvenirliğini bu şekilde yinede son olarak kendi kişisel araştırmalarınızla kendinizde teyit edebilirsiniz.

http://www.infinity-economics.org/

Not: Infinity Economics bizim bu projeden önce tavsiyesini yaptığımız bir dijital para projesidir. Infinity bizim A projemiz, We Go Crypto ise bizim B projemizdir. 
Infinity Economics’i We Go Crypto’ya dahil olduğunuzda size tüm detayları ile anlatacağız.
Konuya hakimseniz linkle kaydolup borsadan BTC ile Infinity Coin rezervi yapabilirsiniz. Aynı zamanda elinizdeki Infinity coinleri güncel kurdan BTC’ye çevirebilirsiniz. 
https://infinitycoin.exchange/signup/G59xo38kdFL6xtn

Konumuza gelecek olursak WeGoCrypto’ya yatırım yaptığımızda;
Kripto para borsalarına entegre olarak analiz ve tarama yapacak ve bize Arbitraj sinyalleri yollayacak bir yazılıma sahip olacağız.

WeGoCrypto Yatırımcı Paketleri

1.000$ = 10.000 Voucher (1 sinyal -1 Split)
3.000$ = 36.000 Voucher (2 sinyal – 2 Split)
5.000$ = 65.000  Voucher (5 sinyal – 3 Split)

12.500$ = 187.500 Voucher (12 sinyal – 4 Split)
50.000$ = 750.000 Voucher (50 sinyal – 5 Split – Full Otomatik)

Paketlere Göre Splitli ve Splitsiz Haftalık Sinyal Adetleri

Tabloya açıklık getirmek gerekirse gümüş paket yani 1000$ ile yatırım yapan bir kişi splitli şekilde yatırıma yetişmişse haftada 2 tane sinyal alacak demektir. Eğer kişi spliti kaçırmış ve normal şekilde 1000$ yatırım yapmışsa haftada 1 tane sinyal alacak demektir.

Not: 50.000$ pakette herşey otomatik ve sizin yerinize alım-satım yapan bir robot mevcuttur. 

Voucher Nedir ?
Voucher’lara paket içerisindeki Arbitraj sinyallerini yükseltmeye yarayan ekstra sinyal hakları diyebiliriz. Örneğin; 1000$ pakette haftalık 1 tane garanti sinyal alıyoruz biz elimizdeki 10.000 voucher ile haftalık daha fazla sinyal satın alabileceğiz.

Not: Kaç adet Voucher’ın kaç adet sinyale denk geleceği henüz bilinmiyor. Bu sorunun cevabı Network durunca yazılım aktif hale gelince netlik kazanacaktır. Yani 1000$ pakette 10.000 adet Voucher var ve bu Voucher’lar kaç adet sinyale denk gelecek şuan bilinmiyor.
Split nedir?

Split bir pakette size verilen Voucher sayısının 2 katına çıkması demektir ve bazı paketlere özel olarak bu katlamalar sınırlı sayıdadır. İlk split 1000$’lık pakette mevcuttur. Projeye ilk başlarda giren kişiler splitler sayesinde daha fazla sayıda Voucher alacak ve buda splitli paketlerin haftalık daha fazladan extra sinyaller alabileceği anlamına geliyor.

Tabloda Free Tokens yazan kısım satın almış olduğunuz paketin içindeki normal Voucher sayılarıdır. Karşısındaki Splitler’de bu Voucher’ların kaç kere katlanacağı anlamına gelmektedir.

 • Splitler Backoffice’deki barometre %1’den %100 olduğunda gerçekleşir.
 • Proje sonuna kadar toplamda 5 adet split katlama gerçekleşecektir.
 • Barometre bazen 1 haftada %100 olur bazen 1.5 ayda %100 olur. Bunu projeye katılan yatırımcıların hızı belirler.
 • Barometre her %100 olduğunda splitler gerçekleşir ve birer birer azalır.
Örnek;
1000$ paket normalde 10.000 voucher veriyor. Bu pakette şuan 1 adet split mevcut eğer ilk splite yetişirsek splitten faydalanırız ve 20.000 voucher alırız.
 • İlk splitten sonra 1000$ pakette split hakkı kalmaz, 3.000$’daki split hakkı 1’e düşer. Diğerleride aynı şekilde birer birer azalır. 

Örnek2;

5000$  = Normalde 65.000 voucher veriyor. Bu pakette 3 adet split mevcut yani 65.000 voucher ilk splitte 130.000 voucher olacak.
130.000 voucher ikinci splitte 260.000 voucher olacak.
260.00 voucher üçüncü splitte 520.000 voucher olacak.
 
Yani kısaca proje ilk açıldığında splitlere yetişen 5.000$’lık bir yatırım 520.000 voucher’a sahip olacak.
Ancak projenin sonlarına doğru yatırım yapan 5.000$’lık bir yatırımcı 65.000 voucher sahibi olacak.
Buradaki mantık şu; Proje 1 senelik bir proje ve 1 sene sonunda bu yazılım aktif hale gelecek yatırımcılar proje aktif olana kadar herhangi bir kazanç elde edemeyecek. 
Çünkü bu saçma sapan aylık kazanç vaadleri veren bir ponzi sistem değil. Haliyle Projenin en başında parasını bağlayan ve 1 sene bekleyen kişiyle projenin en sonunda yatırım yapan ve birkaç gün bekleyen kişi tabikide farklı ödüller alacak. Bu projede 1000$ – 3000$ – 5000$ – 12500$ – 50000$ yazılım paketlerinden herhangi birisini satın alarak sadece 9 Mayıs 2018’e kadar bekleyebilirsiniz. Birşey yapmanıza gerek yok. Mayıs 2018’de yazılımı teslim alacak ve borsalar arası ticaretinize başlayacaksınız.

Ancak şirket 9 Mayıs 2018’e kadar bu yazılımı tavsiye edenlere 4 farklı Network Kazanç planı sunuyor. 

WeGoCrypto Network Marketing Kazançları

1) Referans Bonus = %10

Örnek;
1000$ paketle direk dahil ettiğimiz her bir yatırımcı için 100$ bonus kazanıyoruz.
3000$ paketle direk dahil ettiğimiz her bir yatırımcı için 300$ bonus kazanıyoruz.
5000$ paketle direk dahil ettiğimiz her bir yatırımcı için 450$ bonus kazanıyoruz.

12500$ paketle direk dahil ettiğimiz her bir yatırımcı için 1150$ bonus kazanıyoruz.
50000$ paketle direk dahil ettiğimiz her bir yatırımcı için 4500$ bonus kazanıyoruz.

 1. Referans olduğunuz kişiler proje sonuna kadar paket yükseltebilmektedirler. Bu kişilerin herbir paket yükseltmesi size tekrardan %10 kazanç sağlamaktadır.
 2. Referans bonus hakedişleri kaydınızın ödemesini yaptığınız andan itibaren Bitcoin cüzdanınıza 1 saat içinde otomatik aktarılır ve nakite çevrilebilir.

2) Fast Start Bonus = %10

Paketimizi aktif ettiğimiz günden itibaren 35 gün içinde 5001$ kişisel ciro çevirdiğimizde Fast Startımız aktif olur. Yani 1 tane 1000$ ve 1 tane 5000$’lık satış aldığımızda 6000$ kişisel ciro çevirmiş oluruz ve Fast strat aktif olur.
35 gün boyunca %10 olarak aldığımız herbir referans kazançlarımıza ek %10 daha kazanırız. Yani 35 günlük süreçte örn; 1000$ ile dahil ettiğimiz herbir kişiden 100$+100$ kazanç sağlarız.

 • Fast start bonuslar her pazartesi  bitcoin cüzdanınıza otomatik aktarılır.

3) Binary Takım Kazancı = %10

Binary İş Ağacı

We Go Crypto yatırımına dahil olduğunuzda sistem sağ ve solunuza iki adet kazanç kolu açmaktadır. Sisteme yatırım yapanlar bu kollara yerleşmektedir ve bu kollara yerleşenler sağ ve sol kolunuza, girdikleri paket fiyatlarına göre puan getirmektedir. Bu paketlerin puanları şu şekildedir;

100$ = 100

500$ = 500 
1000$ = 1000
3000$ = 3000 
5000$ = 4500
12.500$ = 11.150
50.000$ = 45.000

İş ağacınızda kısa kolunuzda oluşan puanların her hafta %10’u hesaplanarak bize kazanç olarak yansıtılır.Örnek; 
Sağ kolunuza 1 kişi aldınız ve 1000$ ile girdi.
Sol kolunuzada 1 kişi aldınız ve 3000$ ile girdi.
Bu örnekte sağ ve sol kolunuzda puan dengesi oluşur. 3000/1000
Kısa kol burada sağ koldur ve haftanın sonunda 1000 puanın %10’u (100$) kazanç hesabınıza yatırılır. 

Sol kolunuzda kalan 2000 puan ise sağ tarafa gelecek diğer puanları bekler. Silinmez.
Binary bonus sınırsız derinliğe kadar verilir.

 • Binary kazanç planı Network Marketing sektöründe insanları milyoner yapan bir güce sahiptir.
 • Binary sistemde düşünün 1 kolunuzda 20 çalışkan insan, diğer kolunuzdada 30 çalışkan insan yer alsın. Bu kişiler yatırım yaptığı ve yatırımcı bulduğu sürece sizin sağ ve sol kollarınızda sürüyle puanlar birikecek ve bu puanlar haftalık kazanca dönüşecek. Daha sonra bir bakacaksınız bir kolunuzda sizin hiç tanımadığınız 200 kişi diğer kolunuzda sizin hiç tanımadığınız 400 kişi oluşmuş.. sonrasında hakettiğiniz hayatı yaşamanın keyfini sürün 🙂
 • Üst sponsorlarınızın sizin kollarınıza attığı üyelerde sizin kollarınızda puan biriktirmektedir.
 • Bu sebeple sponsor seçerken iyi düşünün 🙂
 • Binary bonusa hak kazanmak için sağ ve sol kolunuza birer adet 1000 USD’lik kişisel referans kaydetmeniz gerekmektedir.
 • Binary bonuslar her hafta pazartesi bitcoin cüzdanınıza otomatik ödenmektedir.

4) Matching Bonus %10 – %25

Matching Tablo
 

Matching bonus paket fiyatınıza ve derinliğe göre belirlenmektedir.
Kişisel olarak bu işe dahil ettiğiniz herkes yani direk referanslarınız sizin birinci jenerasyonunuzdur ve şirket birinci jenerasyonunuzda olan herkesin haftalık binary kazancının %10’unu size vermektedir.

Örnek; en yakın arkadaşın Ahmet’i bu işe dahil ettin ve haftalık 10 bin tl kazanıyor. Ahmetin binary kazancının %10’u senin oluyor. Ahmetin kazandığı paranın %10’u değil şirket size ekstra %10 veriyor. 

Ahmetin sağ veya sol kolda olması en üstte veya en altta olması önemli değil sizin direk kaydınız olması yeterli.

 • 3,4,5 ve 6. derinlikten kazanç elde etmek için paketinizi yükseltmeniz gerekmektedir.
 • Jenerasyon derinliği arttıkça kazanç yüzdeside artmaktadır.
 • Matching bonusu kısaca referans olduğunuz kişilerin ve onların referans olduğu kişilerin haftalık (Binary) kazançlarına ortak olmanız gibi açıklayabiliriz.
 • Giriş paketleri Matching derinliğinizi ve kimlerden bu bonusu almaya hak kazanacağınızı etkiler.
 • Bu kazanç uzun vadede çok ciddi bir gelire sebep olmaktadır.
 • Sponsorunuz tarafından sizin kollarınıza atılan üyeler size herhangi bir matching kazanç getirmez. Bu kişiler size sadece Binary kazanç için kollarınıza puan getirir.
 • Matching sizin başarınızla sizin bu işe aldığınız ve yetiştirdiğiniz liderlerle gelen bir kazanç türüdür.

Projeye dahil olmadan önce mutlaka kurallarımızı okuyunuz ve daha sonra bizlerle iletişime geçerek yardım alınız.

UYARI!!!
  WeGoCrypto projesi dünyadaki herbir ticari faliyette olduğu gibi kesinlikle sizlere %100 şekilde kazanç vaadedemez ve öngörülebilen veyahut öngörülemeyen riskleride proje sonuna kadar beraberinde getirebilir. Bu yazıda sizlere anlatılan konuyu sadece bu yazıya bağlı kalmaksızın daha kapsamlı ve daha detaylı araştırmak sizin tercihinize kalmış bir durumdur.
Bizler proje sorumlularından aldığımız bilgilerin dışında hiçbir şekilde burada farklı bir konudan veya vaadden söz etmedik ve etmeyizde. Bizler projeyi detaylı olarak burada anlatıp kararı siz değerli insanların kendi düşüncesine bırakmaktayız.
Eğerki bizlerle bu projeye başlama kararı verirseniz kesinlikle uymanız gereken kuralları aşağıda listeledik.

 • Bu projeye kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazlasını yatırmak bizim organizasyonumuzda yasaktır.
 • Bu projeye katılmak için bankadan kredi çekmek, ev-araba veya başka mal varlığını satmak kesinlikle yasaktır.
 • Eğerki paranız yoksa projeye girmemenizi ve paranız olana kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • Bu kurallara bizler uyuyoruz ve bu kurallar konusunda bizler katı bir şekilde insanları uyarıyoruz ancak malesef organizasyonumuz büyüdükçe bu kurallar alt ekiplere kopyalanamıyor ve alt ekiplerde bu sebeple yaşanan sorunlar yüzünden bizler kesinlikle sorumlu değiliz. Bu sebeple tüm takım liderlerinin bu konuda hassasiyet göstermesi çok ama çok önemlidir!
 • Bu projede oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk durumunda MilyonerZihinler takımına bağlı olmayan hiçbir yatırımcıdan asla sorumlu değiliz. Lakin destek alamayan kişilere herzaman yardım etmeye hazırız.
 • Bu kurallara uymayan ancak bizim ekibimizde iş ağacımızda bize bağlı olup bizlerden bağımsızlığını ilan eden ve yalan yanlış bir şekilde çalışma yapan kişilerden ve bu kişilere bağlı organizasyonlardan da asla sorumlu değiliz. 

WeGoCrypto hakkında daha detaylı bilgi ve başlangıç için numaram üzerinden bana ulaşabilirsiniz. 

Hakan Yücebaş = 0539 790 9598

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here